Word fan! 433

Seizoen 2021 - 2022 Beker van België


 Speeldag 1
25/07 16:00 Helson Helchteren Helson Helchteren 2-3 Wezel Sport Wezel Sport
25/07 16:00 Tollembeek Tollembeek 0-3 Dendermonde Dendermonde
25/07 16:00 Bossière Bossière P2-2 Hemptinne AS Hemptinne AS
 Speeldag 2
31/07 16:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 1-0 Stockel Stockel
31/07 18:00 Adegem Adegem 1-5 WS Houthulst WS Houthulst
31/07 18:00 Sint-Dimpna Sint-Dimpna 3-4 Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw
 Speeldag 1
31/07 19:00 SV Rumbeke SV Rumbeke 2-1 Sassp. Boezinge Sassp. Boezinge
 Speeldag 2
31/07 19:00 Betekom Betekom 2-0 Punt-Larum Punt-Larum
31/07 19:00 Oppagne Oppagne 5-0 FF Spa FC Spa FC
31/07 19:00 VZ Glabbeek VZ Glabbeek 0-1 Sart-Bernard Sart-Bernard
 Speeldag 1
31/07 19:30 KM Torhout KM Torhout 5-1 Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke
31/07 19:30 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle 5-0 FF Avanti Stekene Avanti Stekene
 Speeldag 2
31/07 19:30 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 1-0 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet
31/07 19:30 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 0-4 Tempo Overijse Tempo Overijse
31/07 19:30 KFC Turnhout KFC Turnhout 3-2 Torpedo Hasselt Torpedo Hasselt
31/07 19:30 Berlaar-Heikant Berlaar-Heikant 1-0 Herselt Herselt
31/07 19:30 Achel VV Achel VV 0-2 KFC De Kempen KFC De Kempen
31/07 19:30 Svelta Melsele Svelta Melsele 0-5 FF Berlare Berlare
31/07 19:30 Witgoor Dessel Witgoor Dessel 5-0 Sint-Jozef Sint-Jozef
31/07 19:30 Eksel Eksel 3-0 Lummen Lummen
31/07 19:30 Esperanza Neerpelt Esperanza Neerpelt 3-0 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel
31/07 20:00 Marloie Marloie 4-0 La Roche La Roche
31/07 20:00 ST-Hubert ST-Hubert 1-6 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve
31/07 20:00 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 1-4 RC Mechelen RC Mechelen
01/08 15:00 RUS Herseautoise RUS Herseautoise P2-2 ASC Havinnes ASC Havinnes
01/08 15:00 Freylange Freylange 0-2 Aywaille Aywaille
01/08 15:00 AS Montigny AS Montigny 0-4 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
01/08 15:00 RC Vaux RC Vaux 3-1 FC Tilleur FC Tilleur
01/08 15:00 Nismes Nismes 2-3 Flavion Sport Flavion Sport
 Speeldag 1
01/08 16:00 TSC Proven TSC Proven 1-3 WS Lauwe WS Lauwe
01/08 16:00 Dadizele Dadizele 3-1 Blankenberge Blankenberge
01/08 16:00 Excelsior Zedelgem Excelsior Zedelgem 7-3 Wielsbeke Wielsbeke
01/08 16:00 SV Oostkamp SV Oostkamp 4-0 RC Lauwe RC Lauwe
01/08 16:00 FC Doornik FC Doornik 0-1 KRC Waregem KRC Waregem
01/08 16:00 Diksmuide Diksmuide 2-1 Anzegem Anzegem
01/08 16:00 Mariakerke Mariakerke 2-1 Dendermonde Dendermonde
01/08 16:00 Rupelmonde Rupelmonde 0-4 Rapid Leest Rapid Leest
01/08 16:00 KVK Beringen KVK Beringen 1-2 Wezel Sport Wezel Sport
01/08 16:00 Jong Zulte Jong Zulte P1-1 Zwevezele Zwevezele
 Speeldag 2
01/08 16:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 8-1 BX Brussels BX Brussels
01/08 16:00 Meerbeek Meerbeek 2-0 Groot Dilbeek Groot Dilbeek
01/08 16:00 Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal 1-3 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek
01/08 16:00 Mariaburg VK Mariaburg VK 1-3 Herent Herent
01/08 16:00 SJ Londerzeel SJ Londerzeel 1-6 Eppegem FC Eppegem FC
01/08 16:00 Aischoise Aischoise 3-2 Arquet FC Arquet FC
01/08 16:00 Waanrode Waanrode 0-5 Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts
01/08 16:00 Nijlen Nijlen 12-1 Noordstar VV Noordstar VV
01/08 16:00 Andennais Andennais P1-1 Gosselies Sport Gosselies Sport
01/08 16:00 Stade Everois Stade Everois 2-2P Kontich FC Kontich FC
01/08 16:00 Bornem Bornem 2-1 Berchem Sport Berchem Sport
01/08 16:00 Ranst Ranst 3-1 Willebroekse SV Willebroekse SV
01/08 16:00 RCS Brainois RCS Brainois 3-1 Léopold FC Léopold FC
01/08 16:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek P1-1 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain
01/08 16:00 Grimbie 69 Grimbie 69 2-9 Termien Termien
01/08 16:00 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten 2-0 Hombourg Hombourg
01/08 16:00 Ent. Blegnytoise Ent. Blegnytoise 0-4 Richelle Utd Richelle Utd
01/08 16:00 Trois-Frontières Trois-Frontières 5-1 Aubel Aubel
01/08 16:00 Espoir Minerois Espoir Minerois 2-1 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek
01/08 16:00 Aubel Aubel P1-1 Koersel Koersel
01/08 16:00 FC Herstal FC Herstal 3-1 Elsautoise Elsautoise
01/08 16:00 Rechain Rechain P2-2 Schoonbeek-Beverst Schoonbeek-Beverst
01/08 16:00 FCB Sprimont FCB Sprimont 0-3 Rochefort Rochefort
01/08 16:00 Fizoise Fizoise 0-2 FCB Sprimont FCB Sprimont
01/08 16:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 5-0 RS Haasdonk RS Haasdonk
01/08 16:00 Tenneville Tenneville 5-1 Vaux-Noville Vaux-Noville
01/08 16:00 Bregel Sport Bregel Sport 3-1 Stade Disonais Stade Disonais
01/08 16:00 Mormont Mormont 6-0 ST Léger ST Léger
01/08 16:00 Gouvy Gouvy 1-1 Messancy Messancy
01/08 16:00 SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 2-1 Eendracht Zele Eendracht Zele
01/08 16:00 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 3-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
01/08 16:00 Arlon Arlon 4-1 Bercheux Bercheux
01/08 16:00 Hoei Hoei 6-2 Melreux Melreux
01/08 16:00 HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem 2-1 Wemmel Wemmel
01/08 16:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 2-1 Evere Evere
01/08 16:00 FC Lebbeke FC Lebbeke 2-0 Latem Latem
01/08 16:00 Courcelles Courcelles 5-0 Walcourt Walcourt
01/08 16:00 Burst Burst 1-2 Erpe-Mere United Erpe-Mere United
01/08 16:00 RLC Hornu RLC Hornu 0-3 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath
01/08 16:00 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 3-1 SC Montignies SC Montignies
01/08 16:00 SK Denderhoutem SK Denderhoutem 4-0 Meetjesland Meetjesland
01/08 16:00 RUS Binche RUS Binche 8-0 Vacresse Vacresse
01/08 16:00 Berg en Dal Berg en Dal 2-0 Vorselaar Vorselaar
01/08 16:00 EC Erpion EC Erpion 1-6 Linden Linden
01/08 16:00 Galmaarden Galmaarden 0-2 Jong Lede Jong Lede
01/08 16:00 Bastogne Bastogne P1-1 Meix DT Virton Meix DT Virton
01/08 16:00 Wevelgem City Wevelgem City 5-1 AS Obigies AS Obigies
01/08 16:00 Diest Diest 7-1 Stal Sport Stal Sport
01/08 16:00 KV Koksijde Oostduinkerke KV Koksijde Oostduinkerke P2-2 AC Estaimbourg AC Estaimbourg
01/08 16:00 Hamme VW Hamme VW 1-0 Wambeek Wambeek
01/08 16:00 Sint Job Sint Job 5-1 Grimbergen Grimbergen
01/08 16:00 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 1-2 Appelterre-Eichem Appelterre-Eichem
01/08 16:00 CS Manageoise CS Manageoise 6-0 Hoeilaart Hoeilaart
01/08 16:00 ST-Denijs Sport ST-Denijs Sport 0-6 Lochristi Lochristi
01/08 16:00 Eendracht Wervik Eendracht Wervik 2-1 Aalter Eendracht Aalter Eendracht
01/08 16:00 Eendracht Henis Eendracht Henis 1-3 RDK Gravelo RDK Gravelo
01/08 16:00 Houtain-Genappe Houtain-Genappe 3-0 Ixelles Ixelles
01/08 16:00 Broechem Broechem 0-0P Saint-Josse Saint-Josse
01/08 16:00 SL Wurfeld SL Wurfeld 0-5 Zepperen Zepperen
01/08 16:00 Wellen Wellen 5-0 Sart-Tilman Sart-Tilman
01/08 16:00 Union FC Rutten Union FC Rutten 1-7 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
01/08 16:00 Hoegaarden Hoegaarden 3-1 Bossière Bossière
01/08 16:00 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel 3-1 Etterbeek Etterbeek
01/08 16:00 RVC Hoboken RVC Hoboken 1-0 Schelle Sport Schelle Sport
01/08 16:00 Bas Oha Bas Oha 1-2 Chevetogne Chevetogne
01/08 16:00 Vissenaken Vissenaken P1-1 Rhisnes Rhisnes
01/08 16:00 Taminoise Taminoise 6-1 Malonne Malonne
01/08 16:00 FC Meux FC Meux 0-4 CS Onhaye CS Onhaye
01/08 16:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 2-0 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl.
01/08 17:00 Munkzwalm Munkzwalm 0-4 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
01/08 18:00 KFC Lille KFC Lille 2-0 Oud-Turnhout Oud-Turnhout
01/08 18:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek 2-1 Namen UR Namen UR
 Speeldag 3
04/08 19:30 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart 1-2 RCS Nivellois RCS Nivellois
 Speeldag 2
07/08 18:00 FC Gullegem FC Gullegem 2-0 Eppegem FC Eppegem FC
07/08 18:00 KFC Lille KFC Lille 0-3 Olsa Brakel Olsa Brakel
 Speeldag 3
07/08 18:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 3-1 Flavion Sport Flavion Sport
07/08 18:00 Bastogne Bastogne 1-3 Witgoor Dessel Witgoor Dessel
07/08 18:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 0-7 SV Oudenaarde SV Oudenaarde
 Speeldag 2
07/08 19:30 Hoogstraten Hoogstraten 2-0 Kontich FC Kontich FC
07/08 19:30 Ninove Ninove 4-0 Berlaar-Heikant Berlaar-Heikant
07/08 19:30 Nijlen Nijlen 0-3 Berg en Dal Berg en Dal
07/08 19:30 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 1-1P Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw
07/08 19:30 Betekom Betekom 0-3 Diegem Sport Diegem Sport
07/08 20:00 Tubeke Tubeke 3-0 RVC Hoboken RVC Hoboken
07/08 20:00 RC Mechelen RC Mechelen 6-0 Sint Job Sint Job
07/08 20:00 Tempo Overijse Tempo Overijse 1-1P RCS Brainois RCS Brainois
 Speeldag 3
07/08 20:00 Trois-Frontières Trois-Frontières 0-7 Eendracht Wervik Eendracht Wervik
07/08 20:30 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 0-10 La Louvière La Louvière
 Speeldag 2
08/08 15:00 RDK Gravelo RDK Gravelo 1-1P Hoegaarden Hoegaarden
 Speeldag 3
08/08 15:00 FC Tilleur FC Tilleur 2-5 Zwevezele Zwevezele
08/08 15:00 RUS Herseautoise RUS Herseautoise 0-5 Richelle Utd Richelle Utd
 Speeldag 2
08/08 16:00 Herent Herent 2-3 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
08/08 16:00 Lochristi Lochristi 0-0P KVV Zelzate KVV Zelzate
08/08 16:00 Blankenberge Blankenberge 0-0P SV Rumbeke SV Rumbeke
08/08 16:00 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 2-3 Stade Waremme Stade Waremme
08/08 16:00 Couvin Mariembourg Couvin Mariembourg 1-2 Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts
08/08 16:00 Hoei Hoei 2-0 Marloie Marloie
08/08 16:00 SV Oostkamp SV Oostkamp 2-2P Eendracht Aalst Eendracht Aalst
08/08 16:00 RES Acren RES Acren P2-2 FCB Sprimont FCB Sprimont
08/08 16:00 Warnant Warnant 1-0 Hamme VW Hamme VW
08/08 16:00 Hades Hades 4-2 Wielsbeke Wielsbeke
08/08 16:00 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten 2-0 Berlare Berlare
08/08 16:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 4-0 Oppagne Oppagne
08/08 16:00 Mormont Mormont 0-3 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
08/08 16:00 Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke 0-2 US Givry US Givry
08/08 16:00 WS Houthulst WS Houthulst 3-0 Rapid Leest Rapid Leest
08/08 16:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek 2-0 KV Koksijde Oostduinkerke KV Koksijde Oostduinkerke
08/08 16:00 RUS Binche RUS Binche P0-0 RSD Jette RSD Jette
08/08 16:00 SK Denderhoutem SK Denderhoutem 2-4 Rochefort Rochefort
08/08 16:00 Erpe-Mere United Erpe-Mere United 1-2 Aischoise Aischoise
08/08 16:00 KVK Westhoek KVK Westhoek 4-1 Mariakerke Mariakerke
08/08 16:00 Bregel Sport Bregel Sport 1-2 Wellen Wellen
08/08 16:00 Zepperen Zepperen 1-2 Eksel Eksel
08/08 16:00 Ranst Ranst 0-4 Pepingen-Halle Pepingen-Halle
08/08 16:00 HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem 2-1 Berchem Sport Berchem Sport
08/08 16:00 FC Meux FC Meux 1-2 Taminoise Taminoise
08/08 16:00 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 1-2 Termien Termien
08/08 16:00 Diest Diest P0-0 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
08/08 16:00 FC Herstal FC Herstal 1-1P Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve
08/08 16:00 RAS Jodoigne RAS Jodoigne P1-1 Hamoir Hamoir
08/08 16:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 1-0 KFC Turnhout KFC Turnhout
08/08 16:00 SK Ronse SK Ronse 1-3 Wezel Sport Wezel Sport
08/08 16:00 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas 0-3 Ganshoren Ganshoren
08/08 16:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 0-2 KSK Tongeren KSK Tongeren
08/08 16:00 FC Lebbeke FC Lebbeke P1-1 Wevelgem City Wevelgem City
08/08 16:00 SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 2-2P SK Londerzeel SK Londerzeel
08/08 16:00 Diksmuide Diksmuide 2-0 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
08/08 16:00 Durbuy Durbuy 1-2 Jong Lede Jong Lede
08/08 16:00 Linden Linden 0-2 Cappellen Cappellen
08/08 16:00 RFC Wetteren RFC Wetteren P0-0 Esperanza Neerpelt Esperanza Neerpelt
08/08 16:00 Lyra-Lierse Lyra-Lierse 8-2 Jong Zulte Jong Zulte
 Speeldag 3
08/08 16:00 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 3-0 Hoeilaart Hoeilaart
08/08 16:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse 3-0 Vissenaken Vissenaken
08/08 16:00 Rechain Rechain 1-5 Bornem Bornem
08/08 16:00 Verlaine Verlaine 3-0 Espoir Minerois Espoir Minerois
08/08 16:00 Aubel Aubel 0-2 Toekomst Menen Toekomst Menen
08/08 16:00 WS Lauwe WS Lauwe 3-2 Houtain-Genappe Houtain-Genappe
08/08 16:00 Dikkelvenne Dikkelvenne 4-0 Sart-Bernard Sart-Bernard
08/08 16:00 Andennais Andennais 2-2P KRC Waregem KRC Waregem
08/08 16:00 CS Onhaye CS Onhaye 5-2 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
08/08 16:00 Sp. Petegem Sp. Petegem 8-0 Meerbeek Meerbeek
08/08 16:00 Racing Club Gent Racing Club Gent 2-1 Saint-Josse Saint-Josse
08/08 16:00 Chevetogne Chevetogne 1-3 City Pirates City Pirates
08/08 16:00 KFC De Kempen KFC De Kempen 5-0 Vaux-Noville Vaux-Noville
08/08 16:00 Arlon Arlon 1-0 Serskamp-Schellebelle Serskamp-Schellebelle
08/08 16:00 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 0-4 Bocholter VV Bocholter VV
08/08 16:00 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée 2-0 Messancy Messancy
08/08 16:00 Courcelles Courcelles 0-2 KFC Merelbeke KFC Merelbeke
08/08 16:00 Sporting Hasselt Sporting Hasselt 6-0 RUS Beloeil RUS Beloeil
08/08 16:00 Rebecquoise Rebecquoise 10-1 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart
 Speeldag 2
08/08 17:00 Houtvenne Houtvenne 4-1 Aywaille Aywaille
 Speeldag 3
14/08 18:00 Dikkelvenne Dikkelvenne 2-0 Houtvenne Houtvenne
14/08 18:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 5-0 FF Zwevezele Zwevezele
14/08 18:00 Hades Hades 1-0 KFC De Kempen KFC De Kempen
14/08 19:30 Mandel United Mandel United 3-0 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve
14/08 19:30 Eendracht Wervik Eendracht Wervik 0-2 FC Lebbeke FC Lebbeke
14/08 20:00 Wezel Sport Wezel Sport 2-1 Hoei Hoei
14/08 20:00 Bocholter VV Bocholter VV 0-1 SV Oudenaarde SV Oudenaarde
14/08 20:00 City Pirates City Pirates 1-3 CS Onhaye CS Onhaye
14/08 20:00 Rochefort Rochefort 2-1 KSK Tongeren KSK Tongeren
 Speeldag 4
14/08 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 0-0P Arlon Arlon
 Speeldag 3
14/08 20:30 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 0-2 FCV Dender EH FCV Dender EH
15/08 15:00 Ninove Ninove P2-2 HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem
15/08 16:00 Dessel Sport Dessel Sport 6-0 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
15/08 16:00 Rupel Boom Rupel Boom 2-0 Sp. Petegem Sp. Petegem
15/08 16:00 Diksmuide Diksmuide 1-2 URSL Visé URSL Visé
15/08 16:00 FC Gullegem FC Gullegem 2-0 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
15/08 16:00 Diest Diest 2-1 Warnant Warnant
15/08 16:00 RC Mechelen RC Mechelen 1-1 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten
15/08 16:00 Sporting Hasselt Sporting Hasselt 1-3 Racing Club Gent Racing Club Gent
15/08 16:00 US Givry US Givry 0-2 Diegem Sport Diegem Sport
15/08 16:00 Lyra-Lierse Lyra-Lierse 3-0 Stade Waremme Stade Waremme
15/08 16:00 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 3-1 RCS Brainois RCS Brainois
15/08 16:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 2-1 Olsa Brakel Olsa Brakel
15/08 16:00 KVV Zelzate KVV Zelzate 0-3 KVK Tienen KVK Tienen
15/08 16:00 Tubeke Tubeke 2-4 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
15/08 16:00 Termien Termien 1-2 Rebecquoise Rebecquoise
15/08 16:00 KVK Westhoek KVK Westhoek 2-1 Pepingen-Halle Pepingen-Halle
15/08 16:00 SV Rumbeke SV Rumbeke 0-3 Richelle Utd Richelle Utd
15/08 16:00 RES Acren RES Acren 1-2 KFC Merelbeke KFC Merelbeke
15/08 16:00 Ganshoren Ganshoren P2-2 KSK Heist KSK Heist
15/08 16:00 WS Lauwe WS Lauwe 2-3 KRC Waregem KRC Waregem
15/08 16:00 Aischoise Aischoise 6-3 Solières Solières
15/08 16:00 RFC Wetteren RFC Wetteren 1-0 Toekomst Menen Toekomst Menen
15/08 16:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 2-0 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
15/08 16:00 Jong Lede Jong Lede 5-0 FF Stade Bierbeek Stade Bierbeek
15/08 16:00 Wellen Wellen 5-1 RUS Binche RUS Binche
15/08 16:00 Witgoor Dessel Witgoor Dessel 0-1 Olympic Charleroi Olympic Charleroi
15/08 16:00 Cappellen Cappellen 4-1 Bornem Bornem
15/08 16:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse 3-0 Eksel Eksel
15/08 16:00 Berg en Dal Berg en Dal 0-1 Francs Borains Francs Borains
15/08 16:00 Knokke Knokke 5-0 Verlaine Verlaine
15/08 16:00 Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw 3-0 Hoegaarden Hoegaarden
15/08 16:00 Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts 0-3 La Louvière La Louvière
15/08 16:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 2-0 WS Houthulst WS Houthulst
 Speeldag 4
15/08 19:00 Hoogstraten Hoogstraten 6-0 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek
18/08 19:00 Taminoise Taminoise 1-5 Luik FC Luik FC
21/08 19:30 Hades Hades 1-3 Lyra-Lierse Lyra-Lierse
 Speeldag 5
21/08 19:30 Hoogstraten Hoogstraten 5-1 Arlon Arlon
 Speeldag 4
21/08 20:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 0-1 FC Lebbeke FC Lebbeke
21/08 20:00 CS Onhaye CS Onhaye 4-3 Jong Lede Jong Lede
21/08 20:00 Mandel United Mandel United 2-0 KRC Waregem KRC Waregem
21/08 20:00 Wellen Wellen 1-0 Dessel Sport Dessel Sport
21/08 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 3-0 Diest Diest
22/08 16:00 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 3-1 FC Gullegem FC Gullegem
22/08 16:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 0-1 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
22/08 16:00 Knokke Knokke 3-0 Rochefort Rochefort
22/08 16:00 KVK Tienen KVK Tienen 1-0 Ganshoren Ganshoren
22/08 16:00 Cappellen Cappellen 0-2 Rupel Boom Rupel Boom
22/08 16:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 1-2 Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw
22/08 16:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 4-0 Aischoise Aischoise
22/08 16:00 Francs Borains Francs Borains 2-0 SK Londerzeel SK Londerzeel
22/08 16:00 URSL Visé URSL Visé 2-0 Richelle Utd Richelle Utd
22/08 16:00 Olympic Charleroi Olympic Charleroi 0-1 Luik FC Luik FC
22/08 16:00 KVK Westhoek KVK Westhoek 1-4 Diegem Sport Diegem Sport
22/08 16:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 0-2 Dikkelvenne Dikkelvenne
22/08 16:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 3-0 Wezel Sport Wezel Sport
22/08 16:00 Racing Club Gent Racing Club Gent 4-1 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten
22/08 16:00 Rebecquoise Rebecquoise 1-2 La Louvière La Louvière
 Speeldag 5
25/08 20:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse 1-0 Ninove Ninove
29/08 16:00 Francs Borains Francs Borains 3-1 Hoogstraten Hoogstraten
29/08 16:00 KVK Tienen KVK Tienen 1-0 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
29/08 16:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 1-0 Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw
29/08 16:00 Knokke Knokke 3-2 Racing Club Gent Racing Club Gent
29/08 16:00 CS Onhaye CS Onhaye 1-0 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
29/08 16:00 La Louvière La Louvière 4-2 Dikkelvenne Dikkelvenne
29/08 16:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel P0-0 Mandel United Mandel United
 1/16 Finales
26/10 20:00 KV Oostende KV Oostende 8-1 CS Onhaye CS Onhaye
26/10 20:30 KV Mechelen KV Mechelen 2-1 Union SG Union SG
26/10 20:30 RWDM RWDM 1-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
26/10 20:45 Moeskroen Moeskroen 0-1 Standard Standard
27/10 20:00 Charleroi Charleroi 3-4P Lommel SK Lommel SK
27/10 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 0-1 Eupen Eupen
27/10 20:00 Knokke Knokke 2-3P KV Kortrijk KV Kortrijk
27/10 20:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 0-6 KRC Genk KRC Genk
27/10 20:00 Seraing Seraing 3-2 STVV STVV
27/10 20:00 KAA Gent KAA Gent 4-0 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
27/10 20:30 Francs Borains Francs Borains 0-4 Beerschot Beerschot
27/10 20:45 Club Brugge Club Brugge 3-0 SK Deinze SK Deinze
27/10 20:45 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 1-2 OH Leuven OH Leuven
27/10 20:45 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 1-7 Anderlecht Anderlecht
28/10 20:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 3-0 KVK Tienen KVK Tienen
28/10 20:45 Westerlo Westerlo 2-1 Antwerp Antwerp
 1/8 Finales
30/11 20:45 Seraing Seraing 6-7P Anderlecht Anderlecht
01/12 18:00 Eupen Eupen 3-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
01/12 18:45 Westerlo Westerlo 2-3 OH Leuven OH Leuven
01/12 20:00 Lommel SK Lommel SK 0-2 KAA Gent KAA Gent
01/12 20:30 KV Mechelen KV Mechelen 2-1 Cercle Brugge Cercle Brugge
01/12 20:30 KV Kortrijk KV Kortrijk 1-0 KV Oostende KV Oostende
01/12 20:45 KRC Genk KRC Genk 6-8P Club Brugge Club Brugge
02/12 20:45 Standard Standard 2-0 Beerschot Beerschot
 Kwart Finales
22/12 20:00 KV Mechelen KV Mechelen 1-3 Eupen Eupen
22/12 20:30 KAA Gent KAA Gent 3-1 Standard Standard
23/12 18:45 Anderlecht Anderlecht 3-0 KV Kortrijk KV Kortrijk
23/12 21:00 Club Brugge Club Brugge 4-1 OH Leuven OH Leuven
 Halve Finales (H)
02/02 20:45 KAA Gent KAA Gent 0-1 Club Brugge Club Brugge
03/02 20:45 Eupen Eupen 2-2 Anderlecht Anderlecht
 Halve Finales (T)
02/03 20:45 Club Brugge Club Brugge 0-3 KAA Gent KAA Gent
03/03 20:45 Anderlecht Anderlecht 3-1 Eupen Eupen
 Finale
18/04 15:00 KAA Gent KAA Gent P4-3 Anderlecht Anderlecht