Gençlerbirligi mikt nu op Thomas Doll

Gençlerbirligi SK hoopt na het afhaken van Aad De Mos om de Duiter Thomas Doll aan te werven. Die zit zonder werk sinds zijn dienstverband bij Borussia Dortmund in mei 2008 tot een einde werd gebracht.

Op de officiële website van Gençlerbirligi laat de club zien hoe Thomas Doll wordt rondgeleid bij de club. De club uit de hoofdstad Ankara eindigde dit seizoen op een teleurstellende veertiende plaats in het klassement en nam daarom afscheid van Mesut Bakkal.

Aad De Mos was lange tijd de favoriet om de nieuwe trainer te worden bij Gençlerbirligi. De werkloze Nederlandse oefenmeester wenste evenwel niet in te gaan op het voorstel. De redenen waren van financiële aard. "Ik heb nog altijd genoeg hoop. Ik heb nogal wat aanbiedingen gekregen en ze kwamen allemaal uit het buitenland. Het speelt al langer. Het wordt enkel nog afwachten wat het wordt", aldus De Mos op Sportweek.

Meer nieuws