Drie Belgen én ex-Bruggeling op lange lijst met kanshebbers voor Gouden Bal

Eden Hazard, Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois op lange lijst met kanshebbers voor Gouden Bal

© photonews

El Mundo Deportivo heeft een eerste, en zeer uitgebreide, lijst bekendgemaakt met spelers die kans maken op het winnen van de Gouden Bal. Er staan in totaal 59 spelers op de lijst, en onder hen ook drie Belgen.

Zo komen Eden Hazard, Thibaut Courtois (beiden Chelsea) en Kevin De Bruyne (eerst Wolfsburg en nu Manchester City) in aanmerking voor het winnen van de meest prestigieuze persoonlijke trofee in de voetbalwereld.

De kans dat een Rode Duivel straks in de prijzen valt, is echter ontzettend klein. Net als de voorbije jaren lijkt het ook nu weer een spannende tweestrijd te worden tussen Cristiano Ronaldo (Real Madrid) en Lionel Messi (Barcelona). Voorts staat ook Carlos Bacca (AC Milan, ex-Club Brugge) op de lijst.

De volledige lijst kan u hieronder raadplegen:

— Milan Fans ★ (@MilanEye) 2 oktober 2015

Meer nieuws