Hamme is het winnen nog niet verleerd en blijft leider

ARB Hamme mag bovenaan blijven dromen na nieuwe mooie overwinning

© SC

ARB Hamme heeft er een nieuwe overwinning bij. Ook in Bergen werd tegen de plaatselijke Flamingo's gewonnen. Door de 8-11 blijft Hamme bovenaan meedraaien.

Geen enkele tegenstander is zomaar een hapklare brok. Dat mocht leider Hamme bij het versterkte Bergen zeker en vast ondervinden. In de wintermercato had Mons zich van een aantal nieuwe spelers voorzien waarmee ze Hamme onder druk wisten te zetten.

De ploeg uit Hamme toonde twee gezichten: in de verdediging bijwijlen echt zwak, want cadeau na cadeau werd uitgedeeld. Gelukkig voor de Oost-Vlamingen was de aanval ook bijzonder goed bij schot. 

Doorgaan op het elan

Na een 3-5 ruststand ging het in de tweede helft bijzonder snel op en neer. Eindstand werd uiteindelijk 8-11, met dank ook aan doelman Kenny Sergeant - vaak wél bij de pinken.

Na 14 wedstrijden doen de Oost-Vlamingen het namelijk nog steeds wonderwel: ze wonnen al 12 keer en verloren enkel van Puurs. De herfstkampioenen blijven zo op schema.

Meer nieuws