Draait Anderlecht de rollen om door in Brugge kampioen te spelen: "Dat zou extra mooi zijn"

Leander Dendoncker beseft dat de fans dromen van een titel op het veld van Club Brugge

© photonews

Club Brugge behaalde vorig jaar voor het eerst in elf jaar de landstitel. Blauw-zwart speelde nota bene tegen rivaal Anderlecht kampioen.

Dit seizoen zouden de rollen wel eens omgedraaid kunnen zijn. Als alles meezit, kan paars-wit op speeldag 8 in Jan Breydel kampioen spelen. "Voor mij maakt het niet uit waar en op welk moment we kampioen spelen", vertelt sterkhouder Leander Dendoncker op HLN.be.

"Maar ik denk dat het voor de supporters wel mooi zou zijn om de klus daar te klaren, aangezien zij vorig jaar in eigen huis kampioen zijn gespeeld tegen ons. Het zou dus extra mooi zijn."

Geen revanche

Club won bovendien met 4-0 vorig seizoen, maar van een revanche wil Dendoncker niet spreken. "We hebben ze thuis met 2-0 geklopt. Het enige dat we moeten proberen te doen is onze resterende vier duels winnen."

Meer nieuws