Duel der gelosten op de Freethiel

Voorbeschouwing: Waasland-Beveren - OHL

© photonews

Waasland-Beveren had lange tijd uitzicht en hoop op play-off 1. Dat is er in play-off 2 duidelijk aan te zien. De Leeuwen willen zich na twee mindere prestaties herpakken tegen OHL.

Met een 4-1 in Kortrijk en een 1-2 thuisnederlaag tegen Zulte Waregem, mogen de troepen van Sven Vermant allerminst tevreden zijn. Het is aan hen om tegen OH Leuven te tonen dat er een verschil is tussen 1A en 1B.

Moren, Cools, Nys, Ponnet en Dierckx zijn er door blessures niet bij.

— Waasland-Beveren (@WaaslandBeveren) April 13, 2018

De bezoekers kenden met een 2-2 gelijkspel op Zulte Waregem wel een degelijke start, maar een 1-2 thuisnederlaag tegen Lierse wiste dat resultaat alweer uit.

Een selectie werd niet vrijgegeven, maar OHL moet het zonder jongeling Vekemans doen. Men hoopt hem te recupereren voor de midweekmatch tegen KV Kortrijk.

{READALSO}

Meer nieuws