? Empoli is alvast gewaarschuwd... Rode Duivel Dries Mertens krult de bal liefst 4 keer op rij tegen de netten

Rode Duivel Dries Mertens knalt de bal vier keer op rij knap in doel

© photonews

Dat ze bij Empoli, de tegenstander van Napoli vrijdagavond, gewaarschuwd zijn. Als het aan de training van Dries Mertens ligt, dan steekt de Rode Duivel in bloedvorm.

Na de training nam Mertens nog enkele vrije trappen van net buiten de zestien voor zijn rekening. Vier pogingen leverden vier goals op. "Pronto per domani", tweette de ex-aanvaller van Utrecht en PSV. Of om het in het Nederlands te zeggen: "Klaar voor morgen". 

Vorige wedstrijd moest Mertens nog tevreden zijn met een statuut als invaller, waarna hij scoorde. Misschien moet Carlo Ancelotti toch maar overwegen om de Leuvenaar in zijn basiself te zetten? 

Dries Mertens (@dries_mertens14) 1 november 2018

Meer nieuws