Here we go: Fabrizio Romano kondigt de nieuwe trainer van Chelsea aan

Manuel Gonzalez
Manuel Gonzalez, voetbaljournalist
| 1 reacties
Here we go: Fabrizio Romano kondigt de nieuwe trainer van Chelsea aan
Word fan van Chelsea! 1161

Chelsea FC lijkt volgend jaar aan de slag te gaan met Xabi Alonso. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano is de komst van de Spanjaard in kannen en kruiken.

Lorenz Lomme

Here weg go: Fabrizio Romano kondigt de nieuwe trainer van Chelsea aan

Chelsea gooide Enzo Maresca buiten dit seizoen. Daarna kwam Liam Rosenior aan het roer, maar ook die moest opkrassen na de tegenvallende resultaten op Stamford Bridge.

The Blues waren daarom op zoek naar de geknipte man om de trein op de rails te krijgen. Met Xabi Alonso denken ze die nu gevonden te hebben. De komst van de Spanjaard hing in de lucht en wordt nu aangekondigd door transfergoeroe Fabrizio Romano.

"Here we go", klinkt het op X. Een akkoord zou nabij zijn. Chelsea zou de komst van Alonso in de komende dagen bekendmaken. De Spanjaard zelf zou al ingestemd hebben met een Londens avontuur.

Het is geen geheim dat Chelsea FC op zoek is naar een nieuwe coach. The Blues namen dit seizoen al afscheid van Enzo Maresca en Liam Rosenior. Sinds april is Calum McFarlane aan de slag als T1 ad interim.

McFarlane werd doorgeschoven van Jong Chelsea naar de hoofdmacht. Het was echter van meet af aan duidelijk dat de Engelsman nooit de nieuwe coach van The Blues zou worden. Bovendien zorgden zijn wisselvallige resultaten er ook niet voor dat de bestuurskamer overtuigd geraakte.

Gesprekken tussen Alonso en Chelsea in vergevorderd stadium

Chelsea mikt op Xabi Alonso als nieuwe T1. The Athletic laat weten dat de gesprekken tussen de Londense topclub en de Spanjaard al in een vergevorderd stadium zitten. 

Alsono krijgt de opdracht om Chelsea opnieuw richting de top van de Premier League te loodsen. Met nog twee speeldagen te gaan kamperen The Blues momenteel op een teleurstellende negende plaats. 

Voormalige sterkhouder van... Liverpool 


Alonso werd eerder dit seizoen ontslagen als coach van Real Madrid. Als speler was de Spanjaard actief in de Premier League. Alonso was tussen 2004 en 2009 één van de absolute sterkhouders bij Liverpool FC.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Play-off 1

Play-off 2

Play-off 3

Nieuwste reacties