🎥 Waar houden profvoetballers zich mee bezig? Workouts met vrouw en familie, boeken lezen, dansen en... het gras tot op de millimeter juist knippen

De profvoetballers proberen zich op verschillende manieren bezig te houden

Eerder hadden we het al over het feit dat sommige profvoetballers zich bezighouden met het jongleren met wc-papier, maar ze proberen zich ook op andere manieren te amuseren.

De meeste proberen hun conditie op peil te houden door workouts te doen met de familie. Zo zien we Paulo Dybala enkele oefeningen doen met zijn vrouw. Sergio Ramos is dan weer alleen hard aan het werken om in vorm te blijven: 

— SportsCenter (@SC_ESPN) March 16, 2020 — JuventusFC (@juventusfces) March 18, 2020
— ESPN FC (@ESPNFC) March 14, 2020

Uiteraard is er ook tijd voor ontspanning. Zo heeft Leon Goretzka, de centrale middenvelder van Bayern München, tijd om zijn boek uit te lezen:

{READALSO}

Oxlade-Chamberlain en Mario Götze gooien het dan weer over een andere boeg. Zij proberen een nieuwe dans uit met hun vriendinnen:

En James Milner? Die probeert ondertussen het gras in zijn tuin tot op de millimeter juist te knippen. 

Meer nieuws