Opnieuw pech voor Club Brugge: nu is ook Bas Dost out

Bas Dost loopt een blessure aan de hamstrings op en is een tijdlang out

© photonews

Dubbele pech voor Club Brugge: Bas Dost liep donderdagavond een blessure aan de hamstrings op en is nu ook een twijfelgeval voor de wedstrijd tegen KAA Gent.

Opnieuw een stevige opdoffer voor de competitieleider. Het werd vorige week slachtoffer van een corona-uitbraak waardoor enkele cruciale pionnen niet in actie kwamen in het Europese duel tegen Dynamo Kiev. Nu zou het ook een tijd niet kunnen rekenen op de doelpunten van Bas Dost

De aanvaller sukkelt volgens Het Nieuwsblad met een probleem aan de hamstrings. Hij tastte er tijdens het Europa League-duel tegen de Oekraïners al even naar maar speelde door. Uiteindelijk moest de Nederlander zijn strijd toch staken: "Dat kan zijn door de opeenvolging van wedstrijden en de coronagevallen waardoor er fysiek nu veel wordt gevraagd", aldus Simon Mignolet.  

Meer nieuws