Zeer haalbare EL-loting voor Anderlecht dat zwaarste tegenstanders vermijdt

© photonews

Anderlecht zal de winnaar van de wedstrijden tussen Dinamo Minsk en Lincoln Red Imps ontmoeten in de play-offs van de Europa League.

Op maandag ontdekte RSC Anderlecht wie zijn tegenstander in de play-offs van de Europa League zal worden. Union SG kreeg een uur voordien ook al te weten wie het zou tegenkomen bij winst tegen Slavia Praag.

De spelers van Brian Riemer moesten koste wat het kost Besiktas vermijden. Dat lukte uiteindelijk, paars-wit mag zeker niet klagen over de loting.

Want die bleek zeer haalbaar voor Anderlecht, dat zal spelen tegen de winnaar van de dubbele confrontatie tussen Dinamo Minsk (Wit-Rusland) en Lincoln Red Imps FC (Gibraltar).

Anderlecht zal zijn heenwedstrijd op verplaatsing spelen op 22 augustus. Exact een week later, op 29 augustus volgt de thuiswedstrijd in het Lotto Park.

Meer nieuws