Chelsea haalt zwaar uit
© SC
Chelsea - Blackburn 4-0
Chelsea speelde erg voorzichtig, maar behield de hele match het overwicht in het middenveld. Eidur Gudjohnsson stal de show op Stamford Bridge, hij scoorde een hattrick. Ook Damien Duff maakte één doelpunt. De zege leek voor de thuisploeg nooit in gevaar te komen. Blackburn kon weinig inbrengen tegen de ijzersterke organisatie van Jose Mourinho.
Aston Villla - Fulham 2-0
Een vrije trap van Nolberto Solano en een knappe actie van Lee Hendrie bezorgden Aston Villa een relatief vlotte zege tegen Fulham.
Crystal Palace - West Brom 3-0
Palace won indrukwekkend met 3-0 tegen concurrent West Brom. Vooral de eerste helft was een prachtig spektakelstuk. Twee doelpunten van Andrew Johnson en eentje van Fitz Hall bezegelden het lot van Bromwich.
Tottenham - Bolton 1-2
Nadat Radhi Jaidi de bezoekers uit Bolton 0-1 had voorgebracht, kon Robbie Keane Tottenham nog op gelijke hoogte brengen. Met een uitstekend doelpunt maakte hij er net voor rust 1-1 van. Vijftien minuten voor affluiten was het Henrik Pedersen die Bolton alsnog de drie punten bezorgde. Een verdiende zege voor Bolton. Vooral Jay-Jay Okocha blonk weer uit.