Schalke blameert zich bij de hekkensluiter
© SC
Schalke mocht achteraf nog uitermate tevreden zijn met het behaalde punt. De ploeg speelde bijzonder zwak en inspiratieloos. Zo kwamen de mannen uit Gelchenkirchen in de eerste periode tot welgeteld één schot op doel.
Duisburg domineerde in de eerste helft en kwam dan ook verdiend op een 1-0 voorsprong, al had het wel de hulp nodig van Christian Poulsen. De Deen scoorde namelijk in eigen doel. Duisburg kreeg vervolgens nog enkele uitstekende kansen om de score te verdubbelen, maar faalde in de afwerking.
In de tweede helft voerde Schalke dan de druk op. De ploeg kreeg via Kuranyi twee uitstekende kansen, maar de bezoekers moesten tot de slotfase wachten alvorens langszij te komen. Met een fraai doelpunt lukte het Soren Larsen alsnog om de score gelijk te trekken. [AN]