Besiktas wint van Kayserispor
© SC
In eigen huis wist de ploeg van de Franse coach Jean Tigana de drie punten binnen te halen. Burak Yilmaz zorgde in de 55ste minuut voor de 1-0, op aangeven van Ricardinho door middel van een fantastische pass. Tandogan gooide de wedstrijd op slot door zijn ploeg op 2-0 te zetten. De aansluitingstreffer van Topuz namens Kayserispor kwam te laat om Besiktas alsnog een puntje af te snoepen.
Besiktas staat door dit resultaat momenteel op de tweede plaats met een voorsprong van 2 punten op Manisaspor en Galatasaray. Beide ploegen komen morgen nog in actie en hebben dus een wedstrijd minder gespeeld. [AN]
Opstellingen:
Besiktas: Runje, Ãbrahim Toraman, Koray, Baki, Ãbrahim Uzulmez, Burak (Ali Tandogan), Serdar Kurtulus, Kleberson, Ãbrahim Akýn (Mehmet), Ricardinho, Nobre (Bobo)
Kayserispor: Ivankov, Tayfun, Aydin, Mendez, Toledo, Bülent (Johnson), Kamber (Gökhan), Ragip, Fatih ( Muhammet Hanefi ), Mehmet , Iglesias