Update: Blijft Jan Breydel zaterdag leeg?
© SC
Na twee jaar van desillusies en twee ontslagen trainers zien de fans vandaag nog altijd geen verbetering. “Zondagavond betekende een nieuw dieptepunt voor onze ‘Club-zonder-ziel’. De spelers kunnen zich enkel nog opladen wanneer ze tegen Anderlecht, Standard of Genk moeten spelenâ€, klagen da fans de mentaliteit in de spelersgroep aan.
“Het gaat erbarmelijk slecht, maar toch komen we nog met 25 000 man naar het stadion. Zou het bij Standard, Anderlecht en Genk in zo’n periode ook zolang blijven duren vooraleer de supporters zich roerenâ€, vragen ze zich in Brugge af. Maar voor een deel van de fans is de maat vol: “Vanuit het bestuur werd het afgelopen jaar verschillende keren opgeroepen naar de suppporters dat de spelers hun steun nodig hadden. Het is nu aan de spelers om te bewijzen dat ze onze steun waard zijn!"
De fans roepen op om zaterdag hun actie te steunen en pas na enkele minuten het stadion te betreden. “Alleen wanneer we dat massaal doen, kan worden duidelijk gemaakt dat we het niet eens zijn met de manier waarop Club Brugge draait en dat we dit niet langer kunnen aanzienâ€, luidt de blauw-zwarte oproep. ‘Supportersactie Club Brugge’ benadrukt dat het een onafhankelijk initiatief is en dat de actie geen binding heeft met Blue Army.