De Boeck verontschuldigt zich

© SC

Onmiddellijk na de wedstrijd tussen Sporting Lokeren en Cercle Brugge haalde Glen De Boeck fors uit naar scheidsrechter Raf Bylois. Na twee nachtjes slapen beseft de bezoekende coach dat enkele uitspraken niet door de beugel konden.

“Ik bied mijn excuses aan voor sommige uitspraken over de scheidsrechter”, excuseert De Boeck zich. “Ik deed dat direct na de beëindiging van de match. Dat was ongepast. Ik had me niet mogen laten verleiden om meteen een tv-interview toe te staan. Dat zal in de toekomst ook niet meer gebeuren. Ik blijf er wel bij dat de beslissing van de scheidsrechter fout was; Het was een overduidelijke penalty.”
 
Met deze publieke verontschuldiging wil De Boeck het incident afsluiten. De coach van Cercle Brugge wil zich wederom focussen op het sportieve en kijkt liever vooruit dan achteruit.

Meer nieuws