Valencia geeft zege weg tegen Villarreal
Valencia is sinds zaterdag niet meer de dichtste belager van leider Barcelona in de Primera Division. De Spaanse topclub verloor in eigen huis dure punten tegen Villarreal. Het gaf tot twee maal toe een voorsprong uit handen.
In de tweede helft moesten de toeschouwers langer wachten op doelpunten, maar de slotfase maakte veel goed. Een kwartier voor tijd bracht Joseba Llorente de stand in evenwicht. Edu leek enkele minuten later de zege alsnog in Mestalla te houden, maar een laat strafschopdoelpunt van Giuseppe Rossi bracht daar verandering in.
Valencia is nu derde op tien punten van Barcelona en ziet Sevilla naar de tweede plaats wippen. Villarreal heeft vier punten minder dan Valencia en kampeert op de zesde stek.