Moeskroen stelt beslissing uit tot vrijdag
© SC
Er is nog altijd geen beslissing in de Moeskroen-soap. De Algemene Vergadering die vandaag zou oordelen over het lot van de Henegouwse club, is nog maar eens uitgesteld, nu naar vrijdagochtend om 11 uur.
Aanleiding van de uitgestelde vergadering is mecenas Philippe Dufermont (foto), die zijn vliegtuig in Spanje miste.
De Raad van Bestuur van Moeskroen kwam dinsdagavond bijeen om het plan van Dufermont te onderzoeken. De geldschieter zou zelf één miljoen euro in de noodlijdende club pompen en kreeg van de Raad van Bestuur het fiat om zijn plan tegen vrijdag uit te werken.
Naast Dufermont zou een anonieme investeerder hetzelfde bedrag inbrengen. Met die twee miljoen zou Moeskroen het huidige seizoen in de hoogste klasse kunnen afwerken.