Mpoku excuseert zich voor tweet

© SC

Standard-speler Paul-José Mpoku heeft zich via Twitter geëxcuseerd voor zijn tweet die hij eerder verstuurde. In aanloop van de Clasico tegen Anderlecht deelde Mpoku gisteren de boodschap "Anderlecht, ik haat je" mee. "Zulke woorden staan niet in mijn woordenboek", reageert Mpoku nu.

“Een match, een clasico, de eerste finale van tien finales. Elke match moeten we spelen en winnen met alle overtuiging.”, retweette Mpoku gisteren nog op de sociaalnetwerksite, met een foto met de tekst ‘Anderlecht I hat you’.

Vanochtend verscheen er een nieuwe tweet met met de volgende woorden: “De woorden HATE en ‘détester’ in het Frans staan niet in mijn woordenboek. Nog een prettige dag aan iedereen.” De toon is alvast gezet voor de Belgische Clasico. Ook de ‘Famille des Rouches’ reageerde op het voorval. Lees hun reactie hier.

— Paul-Jose Mpoku (@PaulJoseMpoku) 28 maart 2014
— Paul-Jose Mpoku (@PaulJoseMpoku) 28 maart 2014

Meer nieuws