Red Flames breken record op FIFA-ranking

© SC

De nieuwe FIFA-ranking bij de vrouwen is uit. En de Belgian Red Flames zijn een plaatsje gestegen naar hun hoogste positie ooit. Het gelijkspel tegen Nederland heeft dus opgeleverd.

Op de FIFA-ranking staat België nu op plek 26. Het wisselt met Tsjechië van plaats en staat zo op de hoogste plaats die het ooit bereikte. Extra interessant: de Belgian Red Flames zijn nu het 15e land in Europa.

Bij mogelijke loting voor het EK 2017 kunnen ze zo in pot 2 belanden als bijvoorbeeld Nederland of Schotland dat EK zullen gaan organiseren. Eind dit jaar wordt daarover beslist.

De grote concurrenten voor plaats twee in de groep - Nederland - blijven op de 14e plaats staan. Groepsfavoriet Noorwegen verliest twee plaatsen en staat nu op plek 10.

Meer nieuws