Verlengingen onmogelijk in Supercup, strafschoppen is geld terug

© photonews

AA Gent won de titel, Club Brugge won de Beker van België. Vanavond gaan beide teams op zoek naar een nieuwe prijs. Verlengingen zijn niet mogelijk, en als er strafschoppen van komen hoeft u geen risico te lopen.

Onze partner UNIBET heeft namelijk een erg mooie promotie: alle verliezende weddenschappen tot 20 euro op op 1x2 (winst - gelijkspel - verlies) worden terugbetaald als de wedstrijd wordt beslist in strafschoppen.

Opgelet: bij de Supercup zijn er geen verlengingen, dus als de stand na 90 minuten gelijk is, gaan we meteen naar strafschoppen toe. Dat gebeurde sinds de uitreiking van de prijs in 1979 al negen keer.

Als beide teams scoren - en dat is de voorbije vijf duels telkens gebeurd - kan u van een gratis bonus van 60 euro die u van ons krijgt - al meteen 108 euro maken.

{READALSO}Voor een erg aantrekkelijk duel, met doelpunten in beide helften van beide teams zelfs 740 euro. Zet dus zeker in via UNIBET!

Meer nieuws