Atlético Madrid knikkert Barça uit het Kampioenenbal, Bayern heeft vijf op vijf binnen

Atlético Madrid en Bayern München stoten door in Champions League, avontuur voorbij voor FC Barcelona en SL Benfica

© Photonews

Feest in Madrid, kater in Barcelona. En Bayern München deed wat het moest doen. We willen maar zeggen: het was een leuke Champions League-avond.

Atlético Madrid 2 - 0 FC Barcelona

Madrid boven! Real Madrid knikkerde gisteren VfL Wolfsburg uit het Kampioenenbal en vanavond was het de beurt aan Atlético Madrid om te stunten.

Antoine Griezmann opende de score en in de absolute slotminuten deed de Fransman dat kunstje nog een keertje over van op de stip. De halve finale is een feit voor los Colchoneros.

SL Benfica 2 - 2 Bayern München

Der Rekordmeister bleef dan wel steken op een 2-2-gelijkspel in Lissabon, maar de heenwedstrijd had Bayern München gewonnen met 1-0. De Duitsers stoten zo voor het vijfde opeenvolgende seizoen door naar de laatste vier van Europa's meest spraakmakende competitie.

Meer nieuws