België dan toch boven ... in deze negatieve EK-statistiek

Kevin De Bruyne schoot het meeste richting doel, zonder te scoren

© photonews

Dat Cristiano Ronaldo het meeste naar doel schoot op dit EK, dat was al bekend. Maar er zijn nog veel meer stats bijgehouden, met daarbij ook België boven op een negatief punt.

Ronaldo schoot dan wel heel veel naar doel, hij wist ook drie keer te scoren en eindigde daarmee zelfs tweede in de topschuttersstand. Dan zijn er spelers die veel slechter deden.

Müller trapte liefst 20 keer in de richting van het doel, zonder maar 1 keer raak te treffen. Hij blijft zo maagdelijk wat betreft doelpunten op een EK, ondanks al zijn goals op wereldkampioenschappen.

Maar: Kevin De Bruyne deed volgens WhoScored nóg 'beter'. HIj trapte 21 keer naar doel en scoorde ook geen enkele keer in Frankrijk. Ook Dries Mertens staat in de top-5.

  • De Bruyne (21)
  • Müller (20)
  • Kroos (15)
  • Kane (13)
  • Ibrahimovic / Mertens (12)

Meer nieuws