Wie play-off 1 speelt krijgt straks bezoek: geen goed veld, geen geld

De Pro League komt na de laatste speeldag de velden controleren en wie niet voldoet krijgt geen tv-geld

De Pro League heeft een opvallende beslissing genomen. De overkoepelende organisatie van de profclubs stuurt na de laatste speeldag een controleur naar de ploegen die play-off 1 gehaald hebben. En die zullen maar best hun veld in orde hebben.

Morgen om 14u30 wordt de laatste speeldag aan de gang getrapt en omstreeks 16u20 zullen we eindelijk weten wie er allemaal in play-off 1 zit. Maar daarna moet er nog iets geregeld worden. De Pro League stuurt immers een bedrijf naar de zes ploegen om hun veld te controleren, weet

Blijkt dat het veld niet voldoet aan de kwalitatieve eisen van de Pro League, loopt de desbetreffende club het bedrag van de tv-rechten mis.

Meer nieuws