De omgekeerde wereld: jonkies van Oranje konden zich wél plaatsen voor groot toernooi, Belgische U19 dan weer niet

Deze acht teams gaan naar het EK U19 in Georgië

© KBVB

De Belgische U19 wisten zich dinsdagavond niet te plaatsen voor het EK van komende zomer in Georgië. Een spijtige zaak voor de Jonge Duivels die zich hadden kunnen meten met enkele toplanden.

De U19 van Gert Verheyen verloren met 0-1 van Ierland en moesten zo de eerste plaats in de elitepoule aan Zweden laten. (Lees er HIER meer over) De Scandinaviërs nemen bijgevolg deel aan het EK dat van 2 tot 15 juli doorgaat.

Nog van de partij zijn Duitsland, Engeland, Portugal, Bulgarije, Tsjechië, gastland Georgië en Nederland. De jonkies van Oranje doen het dus een pak beter dan de hoofdmacht die na het EK ook het WK dreigen te missen.

Meer nieuws