Recordbrekende assist van De Bruyne zet City op weg naar monsterzege, Depoitre viert eerste basisplaats met knap doelpunt (mét beelden)

Overzicht Premier League: De Bruyne breekt assistenrecord, Depoitre scoort bij eerste basisplaats

De Premier League bracht ons op deze zaterdagnamiddag weer enkele interessante wedstrijden. Na de nieuwe domper voor Benteke en co. mochten enkele andere Belgen wél vieren.

Kabasele en co. hebben zwaar afgezien tegen Manchester City. Jesus, Otamendi, Sterling en een hattrick van Agüero maakten er 0-6 van in Watford. City wordt zo de voorlopige leider, maar zondag kan stadsgenoot United hen nog bijbenen.

Kevin De Bruyne gaf trouwens de assist voor het eerste doelpunt van Agüero. Het was al zijn dertigste sinds hij in 2015 begon bij The Citizens, een record in de Premier League.

— Play Sports (@playsports) 16 september 2017

Nog goed nieuws in Huddersfield: Laurent Depoitre stond voor het eerst in de basis en bedankte met het openingsdoelpunt kort na de rust. Leicester-spits Vardy maakte nog gelijk vanop de stip en zo werden de punten verdeeld. Maar we kunnen ons toch inbeelden dat Depoitre een beetje druk van zijn schouders voelt vallen.

Liverpool had tenslotte bijzonder veel moeite met Burnley en geraakte niet verder dan 1-1. Salah maakte een achterstand snel goed en The Reds hadden duidelijk overwicht, maar goals lukten niet meer.

Overzicht van de 5de speeldag in de Premier League:

Meer nieuws