OPROEP: Politie voert onderzoek naar Club Brugge-Antwerp, herkent u deze hooligans?

© photonews

De politie van Brugge heeft beelden vrijgegeven die in de tribunes genomen werden tijdens Club Brugge-Antwerp van 22 oktober. Ze hoopt daarmee de hooligans te vinden die mee verantwoordelijk waren voor de grootschalige rellen na de match.

Tijdens de match waren de supporters hevig, maar pas achteraf liep het echt fout. Een uur na affluiten ontstonden er rellen in de buurt van Sint-Andries met leden van de Blauw-Zwarte harde kern en zusterclub ADO Den Haag. De politie werd aangevallen, met twaalf gewonden als gevolg. Ook materiële schade aan auto's, ruiten en verkeersborden bleef niet uit.

In onderstaande video zijn enkele verantwoordelijken te zien en u kan de politie helpen ze te vinden. Als u één van de mannen herkent, gelieve contact op te nemen via cluant@politiebrugge.be.

— Politie Brugge (@PolitieBrugge) 26 januari 2018

Meer nieuws