Mertens is zijn leidersplaats (even) kwijt: ultra-efficiënt Juventus haalt de hakbijl zeven keer boven

Juventus maakt gehakt van Sassuolo: 7-0!

Als je op bezoek gaat in het Juventus Stadium, is het vooral zaak om niet vernederd te worden. Sassuolo is daar zondagnamiddag niet bepaald in geslaagd.

Juventus had geen enkele moeite met Sassuolo en was bovendien waanzinnig efficiënt: 17 schoten, 10 binnen het kader, 7 doelpunten. Alex Sandro, Pjanic, tweemaal Khedira en een hattrick van Higuain maakten duidelijk waarom Juventus recordkampioen is.

Door de ruime zege komt Juve twee punten boven Napoli op de eerste plaats. Dries Mertens en co. komen vanavond wel nog in actie tegen rode lantaarn Benevento.

— JuventusFC (@juventusfcen) 4 februari 2018

En AC Milan? Die hebben nog maar eens punten verloren. Het stond voor tegen Udinese, maar Calabria kreeg een rode kaart in de tweede helft en mocht uiteindelijk nog tevreden zijn met 1-1. Atalanta won met 1-0 van Chievo, Timothy Castagne bleef op de bank.

Overzicht van de Serie A:

{READALSO}

Meer nieuws