Thaise eigenaar schenkt alle toeschouwers van OHL-Lierse gratis drank voor verjaardag... Als die match nog doorgaat
Wie zaterdagavond naar het PO2-duel tussen Leuven en Lierse gaat kijken, zal geen dorst moeten lijden. Eigenaar Khun Vichai verjaart en trakteert alle toeschouwers.
Iedereen krijgt komende zaterdag een bonnetje aan de ingang voor één consumptie (frisdrank of een pintje). Daarmee wil Vichai de supporters bedanken voor alle steun.
Eén detail kan wel roet in het eten gooien. Lierse verkeert in zware moeilijkheden en is nog in volle weer om een overnemer te vinden, terwijl de spelers in staking dreigen te gaan. Het is dus niet eens 100% zeker of de match wel gespeeld wordt, maar met de investering van Wadi Degla ziet het er toch vrij goed uit.
— Oud-Heverlee Leuven (@ohl_official) 4 april 2018Om zijn verjaardag te vieren trakteert Khun Vichai, de eigenaar van King Power, bij de wedstrijd OHL-Lierse. Elke toeschouwer, zal aan de ingang een bonnetje ontvangen dat goed is voor 1 consumptie (een frisdrank of een pintje).
➡️ https://t.co/dKdngbOtMN pic.twitter.com/66dou2mErF