Igor De Camargo (KV Mechelen) hoopte op terugkeer naar oude liefde: "Maar ze hebben me nooit gecontacteerd"

Igor De Camargo had graag teruggekeerd naar Standard

© photonews

Igor De Camargo maakte dit weekend zijn herintrede op de Belgische velden, maar dan in 1B. Een stapje terug waar de spits geen problemen mee heeft.

De Camargo mogen we gerust een zeer ervaren speler noemen: de ex- Rode Duivel heeft grote successen gekend en twee landstitels veroverd met Standard. Komend seizoen speelt hij opnieuw voor de landstitel, maar dan wel in 1B. 

Titel enige doelstelling

"Mijn enige doelstelling is om te promoveren naar 1A", zegt Braziliaanse Belg tijdens een onderhoud met La Dernière Heure. "Ik ga daarvoor het maximum geven, ik hoop zo veel mogelijk doelpunten te maken."

Standard

Een terugkeer naar België had ook vroeger gekund: "Ik had graag teruggekeerd naar Standard, dat is de club van mijn hart, dat weet iedereen.  Maar ze hebben me nooit gecontacteerd", geeft de 35-jarige spits toe. "Ik ben ze altijd blijven volgen, ik hoop ze tegen te komen in de Beker van België. Met Michel Preud'homme als trainer moeten ze altijd voor de titel durven gaan."

Meer nieuws