Oude bekende (ex-STVV én ex-Anderlecht) neemt de aftrap in het Astridpark voor belangrijk duel
© photonews
Zondag staat Anderlecht voor een erg belangrijke wedstrijd. Na het bekerdrama tegen Union moet paars-wit absoluut de drie punten thuis houden tegen STVV. Anderlecht meldt dat een opmerkelijke ex-speler de aftrap komt geven.
Davy Schollen zal zondag terugkeren naar het Astridpark. De oud doelman heeft een verleden bij zowel Anderlecht als Sint-Truiden.
"Na zijn passages bij STVV, RC Genk en NAC Breda, maakte de doelman in 2006 de overstap naar RSC Anderlecht. Hij maakte deel uit van het eerste elftal tot 2012 en veroverde in die periode twee landstitels, een Beker van België en een Supercup."
— RSC Anderlecht (@rscanderlecht) 29 september 2018Davy Schollen klaar voor de aftrap nu zondag ▶️ https://t.co/lK1oBHhJa6
Davy Schollen donnera le coup d’envoi dimanche ▶️ https://t.co/OPyQSbEITz
⚽️ Welcome back home Davy! ? #RSCA #COYM #ANDSTV pic.twitter.com/dDMEJmRigU