OFFICIEEL: Charleroi verkoopt Busi aan Parma

Maxime Busi van Charleroi zou op weg zijn naar de Serie A en David Henen kan naar Frankrijk

© photonews

Charleroi wil vandaag nog Lukasz Teodorczyk binnenhalen, maar er zouden ook nog twee spelers kunnen vertrekken. Sterkhouder Maxime Busi kan op interesse rekenen van de Serie A en David Henen kan naar Frankrijk.

Update 20u05: Maxime Busi heeft voor vijf seizoenen bij Parma getekend. Eerder op de dag haalde Charleroi met Jules Van Cleemput al een vervanger in huis.

— RCSC Officiel (@SportCharleroi) October 5, 2020

De bekende Italiaanse journalist Gianluca Di Marzio maakte het nieuws gisteren al bekend dat Maxime Busi op weg zou zijn naar het Italiaanse Parma. Volgens Sudpresse zou Charleroi 6 miljoen krijgen voor Busi en met het geld willen ze nog een vervanger halen.

Ook David Henen zou vandaag nog kunnen vertrekken bij Charleroi door een gebrek aan speelminuten. Sudpresse meldt dat de flankaanvaller op interesse kan rekenen van Dijon (Ligue 1), Grenoble en Caen (Ligue 2).

Meer nieuws