Penalty doet KVK Tienen punten verliezen
© SC
KVK Tienen, tweede in de rangschikking, kreeg zondagmiddag het bezoek van het Waalse Virton. Een penalty voor de bezoekers leverde in extremis een punt op. KVK Tienen ziet zo STVV wat verder uitlopen.
De tweede helft brengt weinig spectakel. Het is wachten tot net voor de 80ste minuut als twee Tiense spelers op doel afstevenen, maar Vanarwegen verkwanselt onbegrijpelijk deze grote kans. Virton komt er kort daarna voor de eerste keer in de tweede helft uit, maar Koita kopt op de dwarsligger. De bezoekers krijgen vijf minuten voor tijd een strafschop van scheidsrechter Gumienny. Gustin zet deze feilloos om en brengt meteen de eindstand op het bord:1-1.
KVK Tienen blijft ondanks puntenverlies op een tweede plaats staan en voelt de hete adem van Brussels, RS Waasland en Antwerp in de nek. Virton heeft met dit punt een beetje meer ademruimte in de kelder van het klassement.