Vossen: "Als team waren we sterker"
© SC
Jelle Vossen was de matchwinnaar van Cercle Brugge. Hij maakte al zijn vierde doelpunt in groen-zwarte loondienst. De aanvaller weigert echter de pluimen op zijn hoed te steken.
“Ik wil niets horen over Vossen, Coppens of Kelhar. Cercle heeft vandaag als ploeg de wedstrijd gewonnen”, is de spits duidelijk. “Als team waren we vandaag sterker. Dat heeft de doorslag gegeven.”
Vossen zette zich achter de strafschop om het enige doelpunt van de avond te maken. “Er was niemand aangeduid, maar ik heb mijn verantwoordelijkheid genomen. Bij de beloften neem ik altijd de strafschoppen. De voorbije twee à drie jaar heb ik er nog geen enkele gemist.”
Hij lag echter ook aan de basis van de strafschop aan de andere kant. “Je weet dat als zij een lichte duw krijgen, dat de scheidsrechter de bal op de stip zal leggen. Gelukkig missen ze. We mochten vandaag met niets minder dan de drie punten tevreden zijn, anders was het gewonnen punt op Standard al weggegooid.”
Cornelis: “Op training vliegen ze binnen”