David Silva: "Premier League en WK even belangrijk"
© SC
David Silva durft luidop dromen: "Ik wil de City-fans hun eerste titel sinds 1968 zien vieren". The Citizens hebben voorlopig twee punten meer dan Manchester United.
“De wereldtitel die we met Spanje wonnen, kwam nadat we in 2008 ook al de Europese titel hadden gewonnen. Dus de mensen waren al gewend aan winnen”, aldus David Silva in The Guardian.
“Het is fantastisch om te zien hoe mensen alle vervelende dingen in het leven vergeten als ze een titel vieren. Ik wil er graag voor zorgen dat de Manchester City-fans dat gevoel ook mogen beleven.”
“De Premier League en het WK zijn voor mij even belangrijk. Het WK heb ik nu gewonnen en nu wil ik de fans van City hun eerste titel sinds 1968 zien vieren”, besluit de Spanjaard.