Voormalig middenvelder Montpellier en Portsmouth dood aangetroffen

© Photonews

De Franse club Toulon is in rouw. Middenvelder Valéry Mézague werd er dood aangetroffen in zijn appartement. Over de doodsoorzaak is nog niets bekend. Mézague doorzwom heel wat watertjes in Frankrijk en Engeland.

Mézague werd geboren in Marseille en begon zijn carrière bij Montpellier. In die tijd was hij al betrokken in een zwaar auto-ongeluk die hem aan de kant hield voor maanden. Toch kon hij Harry Redknapp overtuigen. Hij trok op huurbasis naar Portsmouth.

De laatste jaren doorkruiste hij vooral de lagere reeksen in Engeland en Frankrijk. Vorig seizoen speelde hij nog bij Bury en met Toulon kwam hij in actie in de Franse vijfde klasse. De voormalige international van Kameroen werd amper 30.

— Michael Essien (@MichaelEssien) 15 november 2014

Meer nieuws