Oei… STVV heeft een probleem-Dompé

STVV heeft een probleem met Jean-Luc Dompé

© photonews

STVV nam gisteren (woensdag, nvdr.) afscheid van aanvaller Yannis Mbombo. De Standard-huurling keerde per direct terug naar Sclessin. Alsof dat niet genoeg, speelt de promovendus straks mogelijk nog een speler uit zijn voorlinie kwijt.

Zo meldt Het Nieuwsblad dat Sint-Truiden een probleem-Dompé heeft. De dribbelvaardige Fransman trainde deze week niet mee met de groep. De officiële versie luidt dat Dompé geblesseerd is aan de adductoren.

Maar volgens de krant is er meer aan de hand. De flankspeler, pas sinds afgelopen zomer op Stayen, zou zijn zinnen op een transfer gezet hebben.

"Dompé wil het seizoen uitdoen bij ons"

Philippe Bormans

Al spreekt manager Philippe Bormans dat onmiddellijk tegen. “Ik wil benadrukken dat Dompé wel degelijk geblesseerd is. Ik hoor geen klachten van de trainer over Dompé. De speler heeft in een gesprek aangegeven dat hij dit seizoen zeker wil uitdoen bij ons.”

Meer nieuws