Champions League: City met anderhalf been in kwartfinale, tien Nederlanders houden stand

Overzicht Champions League

© Photonews

Er stond vanavond uiteraard Champions League-voetbal op het programma. Vooral Manchester City heeft een uitstekende zaak gedaan met het oog op de kwartfinales.

Dinamo Kiev 1 - 3 Manchester City

Manchester City - met Vincent Kompany, maar zonder de geblesseerde Kevin De Bruyne - begon verschroeiend aan de partij. Sergio Agüero en David Silva zorgden voor de rust voor een 0-2-voorsprong.

The Citizens vergaten na de koffie aanvankelijk de boeken helemaal dicht te doen, terwijl Vitali Buyalsky de aansluitingstreffer kon scoren. Yaya Touré zorgde in de slotminuut voor 1-3, waardoor het amper nog kan mislopen voor de Engelsen.

PSV Eindhoven 0 - 0 Atlético Madrid

Atlético Madrid was eigenlijk negentig minuten lang de betere van de Lampenclub. Diego Godin scoorde kort na de rust, maar zijn doelpunt werd terecht afgekeurd.

PSV - met Maxime Lestienne slechts een tiental minuten op het veld - moest twintig minuten met tienen aan de bak na een strenge rode kaart voor Gaston Pereiro, maar los Colchoneros slaagden er niet in om te scoren.

{READALSO}
Er stond vanavond ook al een terugwedstrijd in de Europa League op het programma. Sporting Braga schakelde FC Sion uit na een 2-2-gelijkspel in Portugel. De heenwedstrijd was op 1-2 geëindigd.

Meer nieuws