"Hij is een van de beste spelers in België, bij Oostende mogen ze blij zijn dat ze op hem een beroep kunnen doen"

Analisten werden niet warm van de afsluiter in de Jupiler Pro League

© photonews

De afsluiter van het weekend in de Jupiler Pro League was KV Oostende vs. Moeskroen. Geen spraakmakende wedstrijd op papier en dat bleek ook in de praktijk.

"Het was zo'n slechte wedstrijd. Mocht je alle slechte passes, domme acties en de keren dat spelers uitgleden na elkaar zetten, zaten we hier om 4 uur vannacht nog", blikte Herman Brusselmans in Stadion terug op de partij in de Versluys Arena. "Het was echt verschrikkelijk."

"Ook Yassine El Ghanassy speelde niet goed, maar hij was wel de beste", pikte Johan Boskamp in. "Met één actie maakte hij het verschil." "El Ghanassy is een van de beste voetballers in België", vond ook Brusselmans. "Bij Oostende mogen ze blij zijn dat ze op hem een beroep kunnen doen."

In het slot zette El Ghanassy Marusic met een klasseflits op weg naar de winning goal

Meer nieuws