Gaat Club Brugge nog voor doelman van Standard? Preud'homme reageert

Gaat Club Brugge nog voor Guillaume Hubert? Michel Preud'homme reageert

© photonews

In principe is het transferhuiswerk van Club Brugge afgerond, maar mogelijk voegt de landskampioen voor het verstrijken van de zomermercato toch nog een nieuwe naam aan zijn kern toe.

Michel Preud’homme zou er graag nog een extra doelman bij hebben. Een doelman die met Sébastien Bruzesse kan wedijveren voor de positie van tweede doelman, achter Ludovic Butelle.

Guillaume Hubert, sinds de komst van Jean-François opnieuw tweede doelman bij Standard, is in beeld. “Hubert is één van de namen die op onze lijst staat. Maar we volgen ook nog andere doelmannen”, aldus Preud’homme.

"Het is de bedoeling om nog een keeper te halen. Áls die beter is dan onze jonge keepers"

Michel Preud'homme

“Het is de bedoeling om nog een keeper te halen. We hebben nog enkele dagen om dat te regelen, hé. In een ideale wereld gaan we dus voor een extra doelman, maar vinden we niemand die beter is dan onze jonge keepers, dan hoeft er niet per se nog iemand bij te komen”, besloot Preud’homme.​

Meer nieuws