Nu al druk: winnen of gemiste start voor Genk en Lokeren
© SC
Met Lokeren en Genk staan in de vooravond twee ploegen tegenover elkaar die absoluut de drie punten nodig hebben om niet van een gemiste start te moeten spreken.
Lokeren telt 3 op 0 en kon tot dusver enkel winnen tegen Westerlo. Genk doet het met 4 op 9 amper beter en boekte zijn enige overwinning tegen Oostende. Straks is enkel winst voldoende voor beide teams.
Bij Genk beseft men dat het allesbehalve een eenvoudige opdracht wordt. "Lokeren is een stugge ploeg. Naar Lokeren trekken is nooit een makkelijke verplaatsing. Het is een ploeg die ook de ambitie heeft om play-off 1 te spelen, maar wij hebben als Genk voldoende kwaliteiten om daar te winnen", vertelt Trossard.
De jonge flankaanvaller mag wellicht voor het eerst dit seizoen starten door de blessure van Thomas Buffel. Verder moet Peter Maes het ook stellen zonder Castagne en Neeskens Kebano.
Georges Leekens moet met Persoons en Hupperts 2 geblesseerden missen, Carlos is geschorst en Maric onzeker na een trap op training.