WK in gevaar? Rode Duivel alwéér in de lappenmand, dit zegt zijn coach erover
Foto: © photonews
Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!
Een dubbele opdoffer voor Amadou Onana gisteren. Onze landgenoot van Aston Villa verloor met 1-0 van Nottingham Forest én viel geblesseerd uit. Moet de middenvelder zich stilaan zorgen beginnen maken over het WK?
Amadou Onana speelde gisteren met Aston Villa tegen Nottingham Forest in de halve finales van de Europa League. Het werd een teleurstellende avond voor The Villans. Forest won met 1-0 dankzij een strafschopdoelpunt van Chris Wood.
Onana moet geblesseerd naar de kant
Villa zal volgende week dus vol aan de bak moeten als het naar de finale wil, maar dat zal waarschijnlijk zonder Amadou Onana moeten gebeuren. Onze landgenoot blesseerde zich begin de tweede helft bij een verdedigende actie in de eigen zestien. Een noodgedwongen wissel volgde.
Op het eerste gezicht leek hij last te hebben van de hamstring, een blessure die hem eerder dit seizoen al parten speelde. Onlangs miste hij ook de competitiewedstrijd tegen Fulham door een knieprobleem. Villa-coach Unai Emery gaf op zijn persconferentie na de wedstrijd tegen Forest meer info over de Rode Duivel.
"In de eerste helft vertelde hij ons dat hij iets in zijn kuit voelde", wordt Emery geciteerd door Birmingham Live. "Ik weet niet hoe hij hiervan zal herstellen. Hopelijk is hij over een paar dagen weer de oude. We moeten voorzichtig zijn en we zullen zien hoe het met hem gaat."
Lees ook... 'Miljoenentransfer: ex-speler van KAA Gent goed op weg naar Europese halvefinalist'›
Onana miste dit seizoen al een aanzienlijk aantal wedstrijden van Villa door blessureleed. Met nog 42 dagen op de teller voor het WK is zijn blessure ook tegenvallend nieuws voor de Rode Duivels. Rudi Garcia houdt het dossier ongetwijfeld nauwlettend in de gaten.
Volg Aston Villa - Nottingham Forest live op Voetbalkrant.com vanaf 21:00 (07/05).
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief