🎥 Jelle Van Damme reageert hilarisch op de wereldpartij van Bolat
Jelle Van Damme en zijn ploegmakkers mogen Sinan Bolat ontzettend dankbaar zijn. De Turkse doelman werd meermaals op de proef gesteld door competitieleider Genk en schudde enkele fantastische reddingen uit zijn mouwen.
Niet alleen de spelers van Antwerp mogen Bolat dankbaar zijn. Ook titelpretendenten Club Brugge en Standard zullen wellicht in hun vuistje hebben gelachen bij elke save van de Antwerp-goalie.
Na de match verscheen de matchwinnaar voor de camera's van Play Sports met Jelle Van Damme aan zijn zijde. Toen Bolat gevraagd werd naar zijn prestatie, antwoordde de Antwerp-verdediger erg gevat: "Hij wordt er ook wel voor betaald, hé."
— Play Sports (@playsports) 3 april 2019Elk z'n job hé seg 🙄😂 @jelle_van_damme pic.twitter.com/UyG92Oj7mL
Tja, meneer Van Damme. Worden verdedigers niet betaald om de doelman van werk te besparen?