Germinal Beerschot wil Siani en Théréau

© SC

Hernan Losada lijkt op weg naar Anderlecht, maar Germinal Beerschot wil ook enkele spelers de omgekeerde beweging laten maken. De Antwerpse club zou volgend seizoen namelijk Sébastien Siani en Cyril Théréau willen verwelkomen.

Germinal Beerschot liet enkele dagen geleden al weten dat de club graag enkele spelers van Anderlecht zou overnemen, nu is echter duidelijk geworden over welke spelers de Antwerpse club het heeft. Het gaat om Sébastien Siani en Cyril Théréau, de spelers liggen onder contract in de hoofdstad maar werden dit seizoen uitgeleend aan respectievelijk Union en Charleroi.

Siani is een jonge aanvaller die afgelopen seizoen op huurbasis aan de slag was bij tweedeklasser Union Sint-Gillis. Daar vond de talentvolle speler in totaal 6 keer de weg naar de netten. Théréau werd dan weer uitgeleend aan eersteklasser Charleroi, daar trof hij sinds nieuwjaar 6 keer raak.

Meer nieuws