Sprokkels: Kane start tegen Italië

© Photonews

In de Belgische competitie kunnen de teams zich opmaken voor de play-offs, en ook in de rest van Europa worden de waardeverhoudingen stilaan duidelijk. Onze redactie wordt dan ook overstelpt door kleine nieuwtjes. Het belangrijkste gieten we dagelijks in een overzicht.

  • Harry Kane beleefde een droomdebuut in de nationale ploeg. Het kan nog veel mooier worden voor de spits van Tottenham: tegen Italië mag hij starten. 
     
  • OH Leuven is al bezig met de voorbereiding van volgend seizoen. Twee spelers kregen een contractverlenging: Azevedo en Delporte
     
  • Yassine El Ghanassy heeft een nieuwe club gevonden. Hij gaat aan de slag bij het Noorse Stabaek. "Het is voor mij belangrijk om te spelen nu", aldus de 24-jarige ex-speler van AA Gent.
     
  • Edin Cocalic heeft zijn debuut gemaakt bij Bosnië-Herzegovina. De verdediger van KV Mechelen mocht in en tegen Andorra een kwartier voor tijd invallen.
     
  • Ook bij Lierse een debutant op internationaal niveau. El Messaoudi speelde bij de Marokkaanse nationale ploeg tegen Uruguay. Hij kreeg een invalbeurt van een halfuur, maar verloor.
     
  • Kara - Acheampong 2-1. Dat is alvast de uitslag van het oefenduel tussen Senegal en Ghana. Racing Genk klopte dus de speler van Anderlecht.
     
  • Charleroi bereidt PO1 voor met een oefenmatch tegen derdeklasser Union, morgen om 19 uur wordt die match gespeeld.

Meer nieuws