Trekt Club Brugge goede lijn van de Champions League door in de Jupiler Pro League tegen STVV?
© photonews
Om 20u45 staan Club Brugge en STVV tegenover elkaar in de Jupiler Pro League. Bij Club Brugge is het afwachten of enkele spelers rust zullen krijgen met het oog op de belangrijke Champions League-wedstrijd tegen Lazio. Bij STVV is het dan weer uitkijken hoe ze het zonder Kevin Muscat zullen doen.
Bij Club Brugge hebben deze week vertrouwen kunnen tanken na de overwinning tegen Zenit in de Champions League. In de Jupiler Pro League hebben ze echter iets recht te zetten na het gelijkspel tegen Moeskroen de voorbije week. Deli en Diatta zijn er vanavond niet bij door blessures.
Bij STVV is het uitkijken hoe ze het gaan aanpakken zonder Kevin Muscat. De trainer werd eerder deze week aan de deur gezet. Interimcoach Stef van Winckel zal het zonder Steppe en Sankhon moeten doen. Steppe is geblesseerd en Sankhon is geschorst.
โ Club Brugge KV (@ClubBrugge) December 4, 2020De 20 namen voor #CluStv zijn bekend! Diatta & Deli ontbreken geblesseerd. pic.twitter.com/GmYM2tHuB3
๐ฅ ๐ฆ๐ค๐จ๐๐ ๐ฆ๐๐๐๐๐ง๐๐ข๐ก.
Stef Van Winckel selecteert volgende ๐๐ฎ๐ป๐ฎ๐ฟ๐ถ๐ฒ๐ voor de verplaatsing naar Jan Breydel.#STVV #CanaryForever #jpl #CluStv pic.twitter.com/fKDMoNFYR7