Excel Moeskroen kan rustig ademhalen: Gérard Lopez verzekert de continuïteit van de club

Goed nieuws voor Excel Moeskroen en haar fans. Hoewel de club is gedegradeerd naar 1B, kan de club wel in het betaald voetbal blijven.

Alle indicatoren stonden in het rood voor Excel Moeskroen: de club was gedegradeerd naar 1B en ze leken op het punt om te worden uitgeschreven nadat ze de professionele licentie niet hadden gekregen. Er waren ook geruchten dat Gérard Lopez zou vertrekken bij de club. 

Deze vrijdag kwam Moeskroen echter met goed nieuws, want Lopez verzekerde dat hij de club de nodige documenten zou bezorgen om de licentie te verkrijgen. Hij bevestigde ook zijn intentie om een competitief team samen te stellen voor volgend seizoen en om zo snel mogelijk terug toe te treden tot 1A. 

— Royal Excel Mouscron (@ExcelMouscron) April 23, 2021

Meer nieuws