Voetbal

Jupiler Pro League 1e klasse B Beker van België Champions League Europa League EK 2020 Bundesliga Premier League Ligue 1 Serie A Nederlandse Eredivisie Primera Division

Jupiler Pro League Jupiler Pro League
Beerschot Beerschot 13:30 Antwerp Antwerp
3.25 3.60 2.30
Anderlecht Anderlecht 16:00 Zulte Waregem Zulte Waregem
1.25 7.25 13.00
Standard Standard 18:30 Charleroi Charleroi
2.55 3.65 2.90
KV Mechelen KV Mechelen 21:00 KRC Genk KRC Genk
3.00 4.00 2.25
1e klasse B 1e klasse B
Westerlo Westerlo 16:00 Moeskroen Moeskroen
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 20:00 Lommel SK Lommel SK
Premier League Premier League
Leeds United Leeds United 15:00 Brentford Brentford
1.95 3.75 4.25
Manchester United Manchester United 15:00 Crystal Palace Crystal Palace
1.58 4.25 6.75
Tottenham Tottenham 15:00 Norwich City Norwich City
1.40 5.00 9.50
Aston Villa Aston Villa 17:30 Leicester City Leicester City
2.50 3.35 3.15
Primera Division Primera Division
Rayo Vallecano Rayo Vallecano 14:00 Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona
2.20 3.35 3.75
Elche CF Elche CF 16:15 Cádiz CF Cádiz CF
2.10 3.30 4.25
Levante Levante 18:30 Osasuna Osasuna
2.55 3.25 3.05
Celta De Vigo Celta De Vigo 21:00 Valencia CF Valencia CF
2.20 3.45 3.65
Bundesliga Bundesliga
VFB Stuttgart VFB Stuttgart 15:30 Hertha Berlin Hertha Berlin
2.35 3.45 3.30
Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach 17:30 Freiburg Freiburg
1.86 3.90 4.35
Serie A Serie A
Bologna Bologna 12:30 Fiorentina Fiorentina
2.95 3.35 2.60
Spezia Spezia 15:00 Sassuolo Sassuolo
3.45 3.90 2.10
Venezia Venezia 15:00 Hellas Verona Hellas Verona
3.95 3.45 2.10
Sampdoria Sampdoria 18:00 Lazio Lazio
3.65 3.80 2.05
Juventus Juventus 20:45 Genoa Genoa
1.21 7.25 16.00
Nederlandse Eredivisie Nederlandse Eredivisie
RKC RKC 12:15 NEC NEC
3.00 3.60 2.40
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 14:30 FC Twente FC Twente
3.20 3.45 2.30
AZ Alkmaar AZ Alkmaar 14:30 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
1.43 4.65 7.75
Feyenoord Feyenoord 16:45 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
1.19 7.50 16.00
Ligue 1 Ligue 1
Saint-Etienne Saint-Etienne 13:00 Rennes Rennes
4.25 3.65 1.86
Lorient Lorient 15:00 Nantes Nantes
2.95 3.20 2.65
Monaco Monaco 15:00 Metz Metz
1.35 5.50 9.00
Montpellier Montpellier 15:00 Clermont FC Clermont FC
2.25 3.55 3.35
Reims Reims 15:00 Angers Angers
2.50 3.10 3.20
Nice Nice 17:00 Strasbourg Strasbourg
1.86 3.65 4.40
Bordeaux Bordeaux 20:45 Lyon Lyon
4.75 4.40 1.66
Primeira Liga Primeira Liga
CD Santa Clara CD Santa Clara 16:30 Arouca Arouca
2.05 3.65 3.70
Gil Vicente Gil Vicente 19:00 FC Famalicao FC Famalicao
2.90 3.20 2.70
Braga Braga 21:30 Estoril Estoril
1.48 4.65 7.00
Scottish Premier League Scottish Premier League
Dundee United Dundee United 13:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow
Livingston Livingston 16:00 Hearts Hearts
Russische Premier League Russische Premier League
Khimki FC Khimki FC 12:00 Arsenal Tula Arsenal Tula
Dinamo Moskou Dinamo Moskou 14:30 Ufa Ufa
Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod 14:30 Rubin Kazan Rubin Kazan
FK Sochi FK Sochi 17:00 Krasnodar Krasnodar
Süper Lig Süper Lig
Kayserispor Kayserispor 11:30 Antalyaspor Antalyaspor
Giresunspor Giresunspor 14:00 Fatih Karagümrük Fatih Karagümrük
Hatayspor Hatayspor 14:00 Istanbul BB Istanbul BB
Fenerbahçe Fenerbahçe 17:00 Rizespor Rizespor
Major League Soccer
Portland Timbers Portland Timbers 2-0 Real Salt Lake Real Salt Lake Einde
Philadelphia Union Philadelphia Union 21:00 New York City FC New York City FC
Oekraïense Premier League Oekraïense Premier League
Zorya Zorya 13:00 Inhulets Petrove Inhulets Petrove
PFC Olexandria PFC Olexandria 16:00 FC Minaj FC Minaj
Desna Desna 18:30 Illichivec Mariupol Illichivec Mariupol
T-Mobile Bundesliga T-Mobile Bundesliga
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 14:30 Rheindorf Altach Rheindorf Altach
LASK Linz LASK Linz 14:30 SV Ried SV Ried
Rapid Wien Rapid Wien 17:00 Austria Wien Austria Wien
Super League Super League
FC Basel FC Basel 14:15 Lausanne Sports Lausanne Sports
Lugano Lugano 16:30 Sion Sion
Sankt Gallen Sankt Gallen 16:30 Grasshoppers Grasshoppers
First League First League
Bohemians 1905 Bohemians 1905 15:00 Jablonec 97 Jablonec 97
Baník Ostrava Baník Ostrava 15:00 Ceske Budejovice Ceske Budejovice
Mladá Boleslav Mladá Boleslav 15:00 FK Pardubice FK Pardubice
Slovácko Slovácko 18:00 Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Eliteserien Eliteserien
Bodø Glimt Bodø Glimt 17:00 Brann Brann
Stabæk IF Stabæk IF 17:00 Rosenborg BK Rosenborg BK
Molde FK Molde FK 17:00 Lillestrøm Lillestrøm
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 17:00 Tromsø IL Tromsø IL
Vålerenga IF Vålerenga IF 17:00 Mjøndalen Mjøndalen
Viking Viking 17:00 Odds Ballklubb Odds Ballklubb
Sandefjord Sandefjord 17:00 Kristiansund BK Kristiansund BK
Strømsgodset IF Strømsgodset IF 17:00 FK Haugesund FK Haugesund
Super League Super League
Ionikos Ionikos 16:15 PAOK PAOK
AEK Athene AEK Athene 18:30 Panathinaikos Panathinaikos
Aris Saloniki Aris Saloniki 18:30 Asteras Tripolis Asteras Tripolis
Super Liga
Napredak Kruševac Napredak Kruševac 13:30 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado
Partizan Belgrado Partizan Belgrado 15:45 Novi Pazar Novi Pazar
Spartak Subotica Spartak Subotica 17:00 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani
First Division
Apoel Nicosia Apoel Nicosia 16:00 AE Paphos AE Paphos
AEL Limassol AEL Limassol 18:00 Omonia Nicosia Omonia Nicosia
Parva liga
Slavia Sofia Slavia Sofia 11:15 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
Lokomotiv Sofia Lokomotiv Sofia 13:30 Ludogorets Ludogorets
Pirin Blagoevgrad Pirin Blagoevgrad 15:45 CSKA Sofia CSKA Sofia
Ligat Ha'Al
Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv 18:30 Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem
Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit 19:15 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem 19:45 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
Liga I
Mioveni Mioveni 12:30 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
U Craiova 1948 U Craiova 1948 15:00 SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA
FCSB FCSB 20:30 UTA Arad UTA Arad
The Championship The Championship
QPR QPR 15:30 Stoke City Stoke City
FA Cup FA Cup
Rochdale Rochdale 13:15 Plymouth Argyle Plymouth Argyle
Colchester United Colchester United 13:30 Wigan Wigan
Kidderminster Kidderminster 17:00 Halifax Town Halifax Town
Salford City Salford City 18:15 Chesterfield Chesterfield
Vriendschappelijke interlands Vriendschappelijke interlands
El Salvador El Salvador 1-1 Ecuador Ecuador Einde
2. Bundesliga 2. Bundesliga
1. FC Heidenheim 1. FC Heidenheim 13:30 Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Hannover 96 Hannover 96 13:30 Hamburger SV Hamburger SV
Dynamo Dresden Dynamo Dresden 13:30 Karlsruher SC Karlsruher SC
Serie B Serie B
Ascoli Ascoli 14:00 Parma Parma
Como Como 14:00 Pisa Pisa
Brescia Brescia 16:15 Monza Monza
Alessandria Alessandria 20:30 Cittadella Cittadella
Segunda Division Segunda Division
Ponferradina Ponferradina 14:00 Mirandés Mirandés
Malaga Malaga 16:00 Amorebieta Amorebieta
Lugo Lugo 18:15 UD Ibiza UD Ibiza
Real Oviedo Real Oviedo 18:15 AD Alcorcon AD Alcorcon
Real Sociedad B Real Sociedad B 18:15 Burgos CF Burgos CF
UD Las Palmas UD Las Palmas 20:30 Sporting Gijon Sporting Gijon
Segunda Liga Segunda Liga
Penafiel Penafiel 12:00 Aca.Coimbra Aca.Coimbra
Sporting Covilhã Sporting Covilhã 15:00 Chaves Chaves
Trofense Trofense 16:30 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
CD Mafra CD Mafra 21:30 SC Farense SC Farense

Beheer favorieten

Geen wedstrijden gevonden.


Laatste voetbalnieuws

Kies zelf hoe je het nieuws wil bekijken. Klik op het icoontje van je keuze om de lay-out te wijzigen.

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties