Jupiler Pro League Jupiler Pro League
Cercle Brugge Cercle Brugge 2-3 KV Mechelen KV Mechelen Einde
OH Leuven OH Leuven 0-2 Union SG Union SG Einde
Standard Standard 2-1 KAA Gent KAA Gent 62'
2e klasse 2e klasse
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 3-1 Francs  Borains Francs Borains Einde
SK Deinze SK Deinze 4-1 RSCA Futures RSCA Futures Einde
Lommel SK Lommel SK 4-1 Luik FC Luik FC Einde
Premier League Premier League
Brentford Brentford 2-2 Chelsea Chelsea Einde
Everton Everton 1-3 West Ham Utd West Ham Utd Einde
Fulham Fulham 3-0 Brighton Brighton Einde
Newcastle United Newcastle United 3-0 Wolverhampton Wolverhampton Einde
Nottingham Forest Nottingham Forest 0-1 Liverpool FC Liverpool FC Einde
Tottenham Tottenham 3-1 Crystal Palace Crystal Palace Einde
Luton Town Luton Town 2-3 Aston Villa Aston Villa Einde
La Liga La Liga
Sevilla Sevilla 3-2 Real Sociedad Real Sociedad Einde
Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1-1 Cádiz CF Cádiz CF Einde
Getafe Getafe 3-3 UD Las Palmas UD Las Palmas Einde
Valencia CF Valencia CF 2-1 Real Madrid Real Madrid 45'
Bundesliga Bundesliga
Union Berlin Union Berlin 0-2 Borussia Dortmund Borussia Dortmund Einde
1. FSV Mainz 05 1. FSV Mainz 05 1-1 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach Einde
VfL Bochum VfL Bochum 1-4 RB Leipzig RB Leipzig Einde
1. FC Heidenheim 1. FC Heidenheim 1-2 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt Einde
Darmstadt 98 Darmstadt 98 0-6 FC Augsburg FC Augsburg Einde
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 2-3 VFB Stuttgart VFB Stuttgart Einde
Serie A Serie A
Udinese Udinese 1-1 Salernitana Salernitana Einde
Monza Monza 1-4 AS Roma AS Roma Einde
Torino Torino 0-0 Fiorentina Fiorentina 58'
Nederlandse Eredivisie Nederlandse Eredivisie
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 1-0 RKC RKC Einde
Vitesse Vitesse 1-2 FC Twente FC Twente Einde
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 0-1 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 52'
Scottish Premier League Scottish Premier League
Saint Mirren Saint Mirren 2-1 Aberdeen Aberdeen Einde
St Johnstone FC St Johnstone FC 1-1 Livingston Livingston Einde
Rangers FC Rangers FC 1-2 Motherwell Motherwell Einde
Hibernian Hibernian 2-0 Ross County FC Ross County FC Einde
Dundee Dundee 2-2 Kilmarnock Kilmarnock Einde
SĂĽper Lig SĂĽper Lig
Rizespor Rizespor 3-0 Kayserispor Kayserispor Einde
Major League Soccer
Minnesota United Minnesota United 1-1 Columbus Crew Columbus Crew Einde
Real Salt Lake Real Salt Lake 0-0 Los Angeles FC Los Angeles FC Rust
Inter Miami CF Inter Miami CF 22:30 Orlando City Orlando City
Vancouver Whitecaps Vancouver Whitecaps 01:30 Charlotte FC Charlotte FC
Chicago Fire Chicago Fire 02:30 FC Cincinnati FC Cincinnati
Sporting Kansas City Sporting Kansas City 02:30 Philadelphia Union Philadelphia Union
Houston Dynamo Houston Dynamo 02:30 New York Red Bulls New York Red Bulls
FC Dallas FC Dallas 02:30 CF Montreal CF Montreal
OekraĂŻense Premier League OekraĂŻense Premier League
FC Minaj FC Minaj 2- Metalist Kharkov Metalist Kharkov Einde
Vorskla Poltava Vorskla Poltava 2-1 Veres Rivne Veres Rivne Einde
Dinamo Kiev Dinamo Kiev 1-0 Chornomorets Chornomorets Einde
Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 0-1 Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky Einde
Super League Super League
Servette Servette 2-0 Sankt Gallen Sankt Gallen Einde
FC Stade Lausanne-Ouchy FC Stade Lausanne-Ouchy 1-1 Grasshoppers Grasshoppers Einde
FC Basel FC Basel 0-1 Lausanne Sports Lausanne Sports 80'
First League First League
Sigma Olomouc Sigma Olomouc 2-2 Bohemians 1905 Bohemians 1905 Einde
Mladá Boleslav Mladá Boleslav 3-1 Ceske Budejovice Ceske Budejovice Einde
Jablonec 97 Jablonec 97 1-1 Hradec Králové Hradec Králové Einde
MFK Karviná MFK Karviná 1-3 Slovácko Slovácko Einde
FK Pardubice FK Pardubice 2-3 Viktoria Plzen Viktoria Plzen Einde
Liga I
UTA Arad UTA Arad 3-2 U Craiova 1948 U Craiova 1948 Einde
Hermannstadt Hermannstadt 4-1 Otelul Galati Otelul Galati Einde
Viitorul Constanta Viitorul Constanta 1-1 CFR Cluj CFR Cluj Einde
Super Liga
Javor Javor 2-2 Vojvodina FK Vojvodina FK Einde
Ba?ka Topola Ba?ka Topola 1-3 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado Einde
Partizan Belgrado Partizan Belgrado 3-1 Zeleznicar Pancevo Zeleznicar Pancevo Einde
Ligat Ha'Al
Maccabi Netanya Maccabi Netanya 1-2 Hapoel Haifa Hapoel Haifa Einde
Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem 1-0 Maccabi Bnei Raina Maccabi Bnei Raina Einde
The Championship The Championship
Huddersfield Town Huddersfield Town 1-1 Leeds United Leeds United Einde
Bristol City Bristol City -1 Cardiff City Cardiff City Einde
Norwich City Norwich City 1-0 Sunderland Sunderland Einde
Millwall Millwall 1-0 Watford Watford Einde
Leicester City Leicester City 1-2 QPR QPR Einde
Birmingham City Birmingham City 3-4 Southampton Southampton Einde
Plymouth Argyle Plymouth Argyle 0-2 Ipswich Town Ipswich Town Einde
Preston North End Preston North End 0-0 Hull City Hull City Einde
Rotherham United Rotherham United 0-1 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday Einde
Stoke City Stoke City 2-0 Middlesbrough Middlesbrough Einde
Swansea Swansea 2-1 Blackburn Blackburn Einde
2. Bundesliga 2. Bundesliga
Hannover 96 Hannover 96 2-2 Fortuna DĂĽsseldorf Fortuna DĂĽsseldorf Einde
Hansa Rostock Hansa Rostock 0-3 Kaiserslautern Kaiserslautern Einde
1.FC NĂĽrnberg 1.FC NĂĽrnberg 2-1 Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig Einde
Karlsruher SC Karlsruher SC 2-0 Greuther FĂĽrth Greuther FĂĽrth 78'
Ligue 2 Ligue 2
Paris FC Paris FC - Saint-Etienne Saint-Etienne Einde
Dunkerque Dunkerque 2-2 Concarneau Concarneau Einde
Guingamp Guingamp 0-0 Troyes Troyes Einde
Laval Laval 1-1 Amiens Amiens Einde
Auxerre Auxerre 0-0 Valenciennes Valenciennes Einde
Bastia Bastia 1-0 Grenoble Grenoble Einde
Pau Pau 2-3 Caen Caen Einde
Annecy FC Annecy FC 0-0 Quevilly Quevilly Einde
Rodez Rodez 2-2 Bordeaux Bordeaux Einde
Serie B Serie B
Sudtirol Sudtirol 1-0 Lecco Lecco Einde
Ternana Ternana 1-3 Parma Parma Einde
Brescia Brescia 4-2 Palermo Palermo Einde
Segunda Division Segunda Division
Burgos CF Burgos CF 1-0 F.C. Cartagena F.C. Cartagena Rust
Scottish Championship Scottish Championship
Dunfermline Dunfermline 2-0 Ayr United Ayr United Einde
Airdrieonians Airdrieonians 1-1 Queen's Park Queen's Park Einde
Greenock Morton FC Greenock Morton FC 0-2 Inverness C.T. Inverness C.T. Einde
Partick Thistle Partick Thistle 1-1 Dundee United Dundee United Einde
Jupiler Pro League Jupiler Pro League
KRC Genk KRC Genk 13:30 Club Brugge Club Brugge
Antwerp Antwerp 16:00 STVV STVV
Anderlecht Anderlecht 18:30 Eupen Eupen
KV Kortrijk KV Kortrijk 19:15 RWDM RWDM
2e klasse 2e klasse
FCV Dender EH FCV Dender EH 13:30 Beerschot Beerschot
Seraing Seraing 16:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
SK Beveren SK Beveren 19:15 KV Oostende KV Oostende
Premier League Premier League
Burnley Burnley 14:00 Bournemouth Bournemouth
Manchester City Manchester City 16:30 Manchester United Manchester United
La Liga La Liga
Villarreal Villarreal 14:00 Granada Granada
Atlético Madrid Atlético Madrid 16:15 Real Betis Real Betis
Real Mallorca Real Mallorca 18:30 Girona FC Girona FC
Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao 21:00 Barcelona Barcelona
Bundesliga Bundesliga
1. FC Köln 1. FC Köln 15:30 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 17:30 Werder Bremen Werder Bremen
Serie A Serie A
Hellas Verona Hellas Verona 12:30 Sassuolo Sassuolo
Frosinone Frosinone 15:00 Lecce Lecce
Empoli Empoli 15:00 Cagliari Cagliari
Atalanta Atalanta 18:00 Bologna Bologna
Napoli Napoli 20:45 Juventus Juventus
Nederlandse Eredivisie Nederlandse Eredivisie
Ajax Ajax 12:15 Utrecht Utrecht
PSV PSV 14:30 Feyenoord Feyenoord
Heerenveen Heerenveen 14:30 Zwolle Zwolle
Fortuna Sittard Fortuna Sittard 16:45 Excelsior Excelsior
Heracles Heracles 20:00 Almere City Almere City
Ligue 1 Ligue 1
Nantes Nantes 15:00 Metz Metz
Montpellier Montpellier 15:00 Strasbourg Strasbourg
Stade Brestois Stade Brestois 15:00 Le Havre Le Havre
Rennes Rennes 17:05 Lorient Lorient
Toulouse Toulouse 20:00 Nice Nice
Monaco Monaco 20:00 PSG PSG
Clermont FC Clermont FC 20:00 Marseille Marseille
Reims Reims 20:00 Lille OSC Lille OSC
Lyon Lyon 20:45 RC Lens RC Lens
Primeira Liga Primeira Liga
Moreirense Moreirense 19:00 Rio Ave Rio Ave
FC Porto FC Porto 19:00 SL Benfica SL Benfica
Chaves Chaves 19:00 Arouca Arouca
FC Famalicao FC Famalicao 19:00 Boavista Boavista
Sporting Lissabon Sporting Lissabon 19:00 SC Farense SC Farense
Braga Braga 19:00 Estrela Amadora Estrela Amadora
Casa Pia AC Casa Pia AC 19:00 Gil Vicente Gil Vicente
Estoril Estoril 19:00 VitĂłria GuimarĂŁes VitĂłria GuimarĂŁes
Portimonense Portimonense 19:00 Vizela Vizela
Scottish Premier League Scottish Premier League
Hearts Hearts 13:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow
SĂĽper Lig SĂĽper Lig
Istanbul BB Istanbul BB 11:30 Samsunspor Samsunspor
Ankaragucu Ankaragucu 19:00 Istanbulspor Istanbulspor
Besiktas Besiktas 19:00 Galatasaray Galatasaray
Adana Demirspor Adana Demirspor 19:00 Fatih KaragĂĽmrĂĽk Fatih KaragĂĽmrĂĽk
Hatayspor Hatayspor 19:00 Fenerbahçe Fenerbahçe
Pendikspor Pendikspor 19:00 Konyaspor Konyaspor
Major League Soccer
Inter Miami CF Inter Miami CF 22:30 Orlando City Orlando City
Vancouver Whitecaps Vancouver Whitecaps 01:30 Charlotte FC Charlotte FC
Chicago Fire Chicago Fire 02:30 FC Cincinnati FC Cincinnati
Sporting Kansas City Sporting Kansas City 02:30 Philadelphia Union Philadelphia Union
Houston Dynamo Houston Dynamo 02:30 New York Red Bulls New York Red Bulls
FC Dallas FC Dallas 02:30 CF Montreal CF Montreal
Colorado Rapids Colorado Rapids 03:30 Nashville SC Nashville SC
San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes 04:30 Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy
Seattle Sounders Seattle Sounders 04:30 Austin FC Austin FC
Portland Timbers Portland Timbers 04:30 D.C. United D.C. United
New England Revolution New England Revolution 20:00 Toronto FC Toronto FC
OekraĂŻense Premier League OekraĂŻense Premier League
Obolon-Brovar Obolon-Brovar 12:00 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk
PFC Olexandria PFC Olexandria 14:30 Zorja Loehansk Zorja Loehansk
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 17:00 Kryvbas Kryvbas
Superliga Superliga
Lyngby Lyngby 14:00 Hvidovre Hvidovre
Viborg FF Viborg FF 14:00 Randers FC Randers FC
Brøndby IF Brøndby IF 16:00 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Aarhus GF Aarhus GF 18:00 Odense BK Odense BK
T-Mobile Bundesliga T-Mobile Bundesliga
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 17:00 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
Sturm Graz Sturm Graz 17:00 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Rapid Wien Rapid Wien 17:00 Austria Lustenau Austria Lustenau
Blau Weiss Linz Blau Weiss Linz 17:00 Austria Wien Austria Wien
Rheindorf Altach Rheindorf Altach 17:00 LASK Linz LASK Linz
WSG Wattens WSG Wattens 17:00 Hartberg Hartberg
Super League Super League
Luzern Luzern 14:15 Lugano Lugano
Winterthur Winterthur 16:30 Yverdon Yverdon
FC ZĂĽrich FC ZĂĽrich 16:30 Young Boys Bern Young Boys Bern
First League First League
Teplice Teplice 15:00 Slovan Liberec Slovan Liberec
FC Fastav ZlĂ­n FC Fastav ZlĂ­n 15:00 BanĂ­k Ostrava BanĂ­k Ostrava
Sparta Praag Sparta Praag 18:00 Slavia Praha Slavia Praha
Super League Super League
Giannina Giannina 16:00 Atromitos Atromitos
Panserraikos FC Panserraikos FC 16:00 Asteras Tripolis Asteras Tripolis
OFI Kreta OFI Kreta 16:00 Panathinaikos Panathinaikos
Lamia Lamia 18:30 PAOK PAOK
Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 18:30 NFC Volos NFC Volos
Kifisia FC Kifisia FC 18:30 Panetolikos Agrinio Panetolikos Agrinio
Aris Saloniki Aris Saloniki 18:30 AEK Athene AEK Athene
Liga I
Universitatea Cluj Universitatea Cluj 13:30 FC Boto?ani FC Boto?ani
FCSB FCSB 19:30 Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti
Super Liga
Novi Pazar Novi Pazar 14:30 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani
FK VoĹľdovac FK VoĹľdovac 16:30 Spartak Subotica Spartak Subotica
Radnicki Nis Radnicki Nis 18:30 Radnik Surdulica Radnik Surdulica
Ligat Ha'Al
Maccabi Haifa Maccabi Haifa 19:00 Hapoel Hadera Hapoel Hadera
2. Bundesliga 2. Bundesliga
Paderborn 07 Paderborn 07 13:30 1. FC Magdeburg 1. FC Magdeburg
Hamburger SV Hamburger SV 13:30 VFL OsnabrĂĽck VFL OsnabrĂĽck
Elversberg Elversberg 13:30 Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
Serie B Serie B
Ascoli Ascoli 16:15 Reggiana Reggiana
Bari Bari 16:15 Spezia Spezia
Cittadella Cittadella 16:15 Pisa Pisa
Como Como 16:15 Venezia Venezia
Cosenza Cosenza 16:15 Catanzaro Catanzaro
FeralpiSalo FeralpiSalo 16:15 Sampdoria Sampdoria
Modena Modena 18:30 Cremonese Cremonese
Segunda Division Segunda Division
Tenerife Tenerife 16:15 Mirandés Mirandés
Real Zaragoza Real Zaragoza 18:30 Amorebieta Amorebieta
Real Oviedo Real Oviedo 19:30 Levante Levante
CD Leganés CD Leganés 19:30 SD Eibar SD Eibar
Eldense Eldense 19:30 Villarreal B Villarreal B
Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona 19:30 Huesca Huesca
Racing Ferrol Racing Ferrol 19:30 Racing Santander Racing Santander
Elche CF Elche CF 19:30 AD Alcorcon AD Alcorcon
Andorra Andorra 19:30 Valladolid Valladolid
Segunda Liga Segunda Liga
Academico Viseu FC Academico Viseu FC 16:30 CD Santa Clara CD Santa Clara
Vilaverdense FC Vilaverdense FC 16:30 Paços de Ferreira Paços de Ferreira
Uniao de Leiria Uniao de Leiria 16:30 CD Mafra CD Mafra
Leixões Leixões 16:30 CD Tondela CD Tondela
Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal 16:30 CF Os Belenenses CF Os Belenenses
Feirense Feirense 16:30 SL Benfica SL Benfica
Oliveirense Oliveirense 16:30 Nacional Nacional
Penafiel Penafiel 16:30 Vilafranquense Vilafranquense
Torreense Torreense 16:30 Porto Porto

Beheer favorieten

Geen wedstrijden gevonden.



Laatste voetbalnieuws

Kies zelf hoe je het nieuws wil bekijken. Klik op het icoontje van je keuze om de lay-out te wijzigen.

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties