Donderdag debuut voor De Bruyne en Hazard

Dennis Moonen
| 26 reacties
Donderdag debuut voor De Bruyne en Hazard
Foto: © SC
Word fan van Chelsea! 1159

Kevin De Bruyne en Eden Hazard staan voor hun debuut als Chelsea-speler. De Champions League-winnaar neemt het donderdag op tegen Seattle Sounders FC.

Chelsea is op tournee in de Verenigde Staten. Donderdag staat de eerste oefenwedstrijd op het programma tegen Seattle Sounders FC. Het staat zo goed als zeker vast dat De Bruyne en Hazard dan in actie gaan komen. Verder spelen de Londenaars nog tegen PSG en AC Milan op Amerikaanse bodem.

Voor Kevin De Bruyne is dit een uitstekende kans om zich in de kijker te spelen. Hij kan het Chelsea-bestuur overtuigen om hem niet uit te lenen. Voor Hazard komt er veel meer druk bij kijken. Van hem wordt verwacht dat hij zich vrij snel opwerpt tot een sleutelspeler in de selectie.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Premier League

Nieuwste reacties