Feyenoord kan niet voldoen aan eisen Van Marwijk

Feyenoord kan niet voldoen aan eisen Van Marwijk
Foto: © SC
Word fan van Feyenoord! 291

De onderhandelingen tussen Feyenoord Rotterdam en Bert Van Marwijk zitten nog altijd muurvast. Na gisteren zou de club uitsluitsel hebben willen geven over de stand van zaken, maar die belofte konden ze alvast niet waarmaken.

Volgens verschillende Nederlandse kranten zouden beide partijen het wel al eens geraakt zijn over een éénjarig contract, maar Feyenoord zou niet kunnen voldoen aan de andere eisen van Van Marwijk betreffende de spelersselectie.

Van Marwijk heeft namelijk een lijst van spelers op tafel gelegd die de club uit Rotterdam-Zuid zou moeten halen om zich te versterken. Maar Feyenoord zit financieel erg krap bij kas en kan daarom gewenste versterkingen als Kevin Hofland (VfL Wolfsburg), Jon Dahl Tomasson (VfB Stuttgart) en Stijn Schaars (AZ Alkmaar) niet halen.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Nederlandse Eredivisie

Nieuwste reacties